jti profil

JTI

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, wiodącego międzynarodowego koncernu tytoniowego z siedzibą w Szwajcarii. Grupa zatrudnia 26 000 osób w 367 biurach, 26 fabrykach i 9 ośrodkach badawczo-rozwojowych na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, a należące do niej marki znajdują się wśród najlepiej rozpoznawalnych światowych marek tytoniowych.

Siedziba i Fabryka JTI Polska mieszczą się w Starym Gostkowie (powiat poddębicki), a Biuro Zarządu i struktura sprzedażowa wraz z licznymi działami wspierającymi zlokalizowane są w Warszawie.

W całej Polsce JTI zatrudnia ponad 1000 pracowników, a 75% produkowanych tutaj wyrobów eksportowane jest do ponad 60 krajów na całym świecie.

JTI jest jednym z najlepszych pracodawców zarówno w Polsce, jak i w Europie, będąc firmą wielokrotnie nagradzaną certyfikatem Top Employers.

KOGO POSZUKUJEMY?

Poszukujemy osób zaangażowanych, energicznych, kreatywnych, które swoją pracę utożsamiają z najwyższą jakością. Zależy nam na osobach, które są zorientowane na coraz lepsze wyniki, mają własne pasje i zainteresowania. Przyjmujemy do naszego zespołu ludzi chcących iść o krok dalej, zdobywać wiedzę i unikalne doświadczenia.

Fabryka w Starym Gostkowie przyjmuje pracowników okołoprodukcyjnych, techników, specjalistów i inżynierów.

Do siedziby w Warszawie aplikować mogą kandydaci zainteresowani pracą w działach takich jak: Marketing, Sprzedaż, Finanse, IT czy HR.

PROGRAM STAŻY I PRAKTYKI JUMP!

Program Staży i Praktyk JUMP! umożliwia zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Uczestnicy programu mają możliwość poznania procesu produkcji, sprawdzenia swoich umiejętności oraz podniesienia kwalifikacji. Każdy z uczestników bierze udział w rozwiązaniu problemu biznesowego w zależności od obszaru, w którym odbywa staż lub praktyki.

Oferty praktyk i staży w fabryce w Starym Gostkowie znajdziesz na stronie:

http://www.jump.jti.com/pl/poland-factory/poland-factory

Oferty staży siedzibie w Warszawie znajdziesz na stronie:

http://www.jump.jti.com/en/poland_office/poland-warsaw-management-office

JAK APLIKOWAĆ?

Aplikacja na oferty JTI Polska możliwa jest m.in. na stronach:

www.karierawjti.pl
www.jump.jti.com
www.lodzakademicka.info

 

FAKTY I LICZBY
 
Fabryka
Stary Gostków 42, 99-220 Wartkowice
Kontakt: rekrutacja@jti.com
Rekrutacja: dział produkcji, dział logistyki, dział doskonalenia procesów, dział jakości, dział finansów, dział zakupów, dział R&D, dział inżynieryjny, dział celny 
Preferowane kierunki studiów: mechanika, automatyka, elektronika, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, finanse, księgowość, ekonomia, inżynieria i ochrona środowiska, zarządzanie.
 
Biuro
Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Kontakt: poland.careers@jti.com
Rekrutacja: Sprzedaż, Marketing, HR, IT, Finanse, Zakupy, Planowanie & Analizy 
Preferowane kierunki: ekonomiczne, biznesowe, finansowe, marketingowe, informatyczne
 

 

 

 

Komentarze (0)