Electric and hybrid vehicles engineering

Electric and hybrid vehicles engineering

electric and hybrid vehicles engineering studia

Electric and hybrid vehicles engineering studia - kierunek studiów

Interesują Cię najnowsze rozwiązania technologiczne? Sam chciałbyś uczestniczyć w procesie projektowania, testowania i wytwarzania innowacyjnych systemów? Zależy Ci na zdobyciu umiejętności płynnego posługiwania się językiem angielskim, dzięki czemu bez przeszkód mógłbyś myśleć o podjęciu pracy w zagranicznych firmach? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego, jak zapoznać się z możliwościami oferowanymi przez studia na kierunku Electric and hybrid vehicles engineering i podjąć na nich dalszą edukację!

Uczęszczając na zajęcia uzyskasz niezbędną wiedzę z obszaru chemii, fizyki, elektrotechniki oraz elektroniki. Dodatkowo poznasz najważniejsze zagadnienia dotyczące wytrzymałości materiałów, ogniw paliwowych i systemów automatyki. W ramach studiów nauczysz się projektować i testować napędy hybrydowe i elektryczne. Poznasz zasady przeprowadzania diagnostyki pojazdów i innych konstrukcji, jak również poszerzysz swoje umiejętności programowania. Co jeszcze obejmuje plan zajęć? Jako student tego kierunku możesz także spodziewać się przedmiotów skupiających się na problematyce inteligentnych konstrukcji oraz poznaniu sposobów recyklingu samochodów i innych pojazdów.

Absolwenci studiów na kierunku Electric and hybrid vehicles engineering, dzięki wszechstronnej wiedzy w tej dziedzinie oraz znajomości języka angielskiego mogą szukać zatrudnienia zarówno w firmach krajowych, jak i zagranicznych. A gdzie dokładnie? Nie powinieneś mieć trudności ze znalezieniem pracy w branży motoryzacyjnej, czy to zakładach produkcyjnych czy biurach projektowych. Oprócz tego możesz zatrudnić się w firmach, które opierają swoją działalność na technologii hybrydowej np. w przemyśle maszynowym. Ekologiczne rozwiązania to nieodłączny element rozwoju wielu sektorów, a to wiąże się z coraz większym zapotrzebowaniem na wykształconych pracowników. Zatem nie zwlekaj z decyzją, ponieważ studia na kierunku Electric and hybrid vehicles engineering są świetną propozycją dla Ciebie!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Electric and hybrid vehicles engineering


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • podstawowej znajomości zagadnień z chemii, fizyki, matematyki
  • projektowania, budowania oraz testowania układów napędowych
  • znajomości termodynamiki, elektrotechniki, elektroniki
  • przeprowadzania badań symulacyjnych i dokonywania niezbędnych obliczeń
  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Electric and hybrid vehicles engineering


Absolwent kierunku Electric and hybrid vehicles engineering znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • pracownik przedsiębiorstw produkcyjnych
  • pracownik biur projektowych i konstrukcyjnych
  • pracownik zakładów motoryzacyjnych

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia na kierunek electric and hybrid vehicles engineering, na większości uczelni przy rekrutacji brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne: język obcy nowożytny, matematyka, fizyka, informatyka, chemia, biologia

 
 

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku ELECTRIC AND HYBRID VEHICLES ENGINEERING

Gdzie studiować i jakie wymagania na kierunek Electric and hybrid vehicles engineering

ELECTRIC AND HYBRID VEHICLES ENGINEERING - Szkoły wyższe, uczelnie i wymagania

Zobacz inne kierunki Inżynieryjno-techniczne

Komentarze (0)