Praktyki Program Praktyk Letnich 2017 (Łódź) – Rozpędź swoją karierę z ABB! Łódź, łódzkie

Praktyki Program Praktyk Letnich 2017 (Łódź) – Rozpędź swoją karierę z ABB! Łódź, łódzkie

ABB profil

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w technologiach energetyki i automatyki. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata, a jej doświadczenie bazuje na ponad 125 latach działalności. ABB w Polsce, z główną siedzibą w Warszawie, zatrudnia obecnie ok. 4500 pracowników.

Firma: ABB | Program Praktyk Letnich 2017 (Łódź) – Rozpędź swoją karierę z ABB!

Miejsce: Łódź, łódzkie

Nr ref. PL60890089

Opis stanowiska

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Zadania:

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiągania wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.

Poszukujemy w Łodzi studentów i absolwentów do następujących działów:

- INŻYNIERIA PRODUKCJI
- REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
- ZAOPATRZENIE
- ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ
- SYSTEMY INFORMATYCZNE
- DZIAŁ KONSTRUKCYJNY
- CENTRUM ROZWOJU TRANSFORMATORÓW
- ROZWÓJ PROCESÓW BIZNESOWYCH
- ROZWÓJ PROCESÓW I TECHNOLOGII
- STACJA PRÓB

Więcej szczegółów po poniższym linkiem:

http://new.abb.com/docs/librariesprovider28/kariera/ulotka-2017.pdf?sfvrsn=4

Wymagania

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, preferowane wykształcenie: elektryka, elektrotechnika, elektronika, informatyka, mechanika, automatyka i robotyka, ale także logistyka oraz zarządzanie; swobodnie porozumiewających się w języku angielskim. Zależy nam na osobach, które dążą do uzyskania jak najlepszych rezultatów, dobrze odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej, dla których nie są obce takie słowa jak: wyzwanie, jakość, współpraca, zmiana.

Oferujemy

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line za pośrednictwem strony internetowej: http://new.abb.com/pl/kariera/ogloszenie-o-prace/details/60890573/program-praktyk-letnich-2017-łódź-rozpędź-swoją-karierę-z-abb

Prosimy o umieszczenie w CV preferowanego działu.

Praktyki rozpoczynają się w lipcu i trwają 3 miesięce. Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje dodatkowe


Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
 

Komentarze (0)