JTI profil

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, wiodącego międzynarodowego koncernu tytoniowego z siedzibą w Szwajcarii. Grupa zatrudnia 27 000 osób w 399 biurach, 25 fabrykach i 9 ośrodkach badawczo-rozwojowych na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, a należące do niej marki znajdują się wśród najlepiej rozpoznawalnych światowych marek tytoniowych.

Firma: JTI | Specjalista ds. Bezpieczeństwa Pracy

Miejsce: Stary Gostków k. Łodzi, łódzkie

Nr ref. PL000517

Opis stanowiska

Współudział w monitorowaniu zgodności procesów fabryki z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa pracy oraz standardami organizacji w powyższych zakresach
Uczestnictwo w określaniu potrzeb, tworzeniu programów oraz organizacja i przeprowadzanie szkoleń związanych z bezpieczeństwem pracy i ochroną przeciwpożarową
Utrzymanie i rozwijanie bazy danych szkoleń EHS
Współpraca z dostawcami i instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa pracy
Współudział we wdrażaniu programów ochrony środowiska

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub podyplomowe, (dające uprawnienia służby BHP)
Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń BHP
Mile widziana znajomość tematyki ochrony środowiska
Znajomość środowiska MS Windows i MS Office
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, zarówno w mowie jak i w piśmie

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Możliwość rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport
Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Stryków, Ozorków, Zduńska Wola)

Komentarze (0)

zasady rekrutacji na studia 2017

KARIERA

KIERUNKI STUDIÓW

STUDIA

studia biologicznestudia biologiczne

UCZELNIE