Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe

Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe

Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe

Jesteś zainteresowany tematyką optymalizowania kosztów w firmie? Chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności w tym obszarze? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję kształcenia, a są nią studia podyplomowe na kierunku Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Przeczytaj poniższy opis, by uzyskać dalsze informacje na ten temat!

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym trwają dwa semestry. W programie znalazły się przedmioty, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych metod opracowywania danych, kierowania projektami oraz przeprowadzania analiz dotyczących efektywności planowanych projektów. Uczęszczając na zajęcia zapoznasz się z różnymi systemami baz danych, modelami decyzyjnymi i ekonometrycznymi. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Studenci tego kierunku otrzymają niezbędne wiadomości z zakresu kontrolowania kosztów wytwarzanych produktów oraz prognozowania potrzebnego nakładu finansowego.

Wiedza z zakresu optymalizowania kosztów produkcji staje się coraz bardziej poszukiwaną kompetencją na rynku pracy, dlatego też jeśli zależy Ci na uzyskaniu przydatnych umiejętności to studia podyplomowe na kierunku Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym są wstanie spełnić Twoje oczekiwania!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Inżynierię kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • znajomości metod kierowania projektami
  • projektowaniami narzędzi ułatwiających proces zarządzaniami kosztami
  • znajomości statystycznych i matematycznych technik wykorzystywanych w obszarze zarządzaniami kosztami
  • rozumienia interakcji zachodzących między procesem zarządzania kosztami w przedsiębiorstwie a ekonomicznymi czynnikam

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe


Absolwent kierunku Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • pracownik sektora małych i średnich przedsiębiorstw

STUDIA PODYPLOMOWE

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku INŻYNIERIA KOSZTÓW W PRZEDSIĘBIORSTWIE PRODUKCYJNYM – STUDIA PODYPLOMOWE

Zobacz inne kierunki Inżynieryjno-techniczne

Komentarze (0)