Licea w Wołowie

Licea w Wołowie

Licea Wołów

Liceum w Wołowie zachęca osoby kończące gimnazjum do kontynuowania edukacji w jego murach. Szkoła proponuje kandydatom cztery profile. Osoby, które wiążą swoją przyszłość z służbami mundurowymi mogą złożyć podania o przyjęcie do klasy mundurowej, w której nauczą się nie tylko musztry i poznają teren, ale również będą mogli przejść szkolenie spadochronowe. Dla tych, którzy lepiej czują się w przedmiotach ścisłych LO oferuje klasę biologiczno- chemiczną oraz matematyczno-fizyczną, po których absolwenci będą mogli kontynuować naukę na studiach politechnicznych bądź przyrodniczych. Kandydaci, którzy preferują uczyć się historii, a nauka języków przychodzi im z łatwością wybrać mogą klasę humanistyczną. Uczniowie, którzy mają lekkie pióro będą mogli spróbować sowich sił w gazetce szkolnej Głos Kopernika. LO w Wołowie bierze udział w akcji Góra Grosza.

1.Licea w Wołowie

Licea Wołów


profile klas - przedmioty rozszerzone


języki


adres


dzielnica


link

Liceum Ogólnoksztłcące im. M. Kopernika

  • Klasa Ia-mundurowa- rozszerzona geografia, język angielski/niemiecki, przedmiot do wyboru (biologia, fizyka, chemia, historia)
  • Klasa Ib-biologiczno-chemiczna- rozszerzona biologia, chemia, przedmiot do wyboru (matematyka, język angielski/niemiecki)
  • Klasa Ic-humanistyczna- rozszerzony język polski, historia, przedmiot do wyboru (geografia, fizyka, biologia, chemia)
  • Klasa Id-matematyczno-fizyczna- rozszerzona matematyka, fizyka, informatyka
  • angielski
  • niemiecki
pl. Jana III Sobieskiego 2
56-100 Wołów
(71) 389 27 59
lowolow@gmail.com
 
bd
 

 

przedmioty rozszerzone
języki
Szkoła profile klas - przedmioty rozszerzone języki adres dzielnica link

Niestety, nic nie znaleziono

Komentarze (0)