Licea w Sławkowie

Licea w Sławkowie

Licea w Sławkowie

Liceum w Sławkowie pozwala swoim uczniom na podjęcie samodzielnej decyzji dotyczącej przedmiotów rozszerzonych. Jednocześnie proponuje trzy, bardzo interesujące profile klas. Klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego to propozycja dla przyszłych strażaków, lekarzy i ratowników medycznych. Jeśli myślisz o pracy, w którymś z tych zawodów, to powinieneś zastanowić się nad ofertą tego liceum. Zajęcia z służby ratowniczej z elementami ratownictwa medycznego z pewnością przygotują Cię do przyszłej pracy lub dalszej edukacji w tym zakresie. Lubisz podróżować i zwiedzać? Nie możesz usiedzieć w miejscu i lubisz aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, to klasa rekreacji turystycznej jest dla Ciebie. Dla osób, które chcą chronić bezpieczeństwa obywateli i poważnie myślą o wstąpieniu do policji, LO w Sławkowie również coś przygotowało. Profil prewencji policyjnej to szansa na zapoznanie się z tajnikami pracy policjanta. Szkoła posiada nowoczesne wyposażenie w postaci sprzętu dydaktycznego oraz świetnej hali sportowej i boiska. Dzięki temu czas spędzony na nauce stanie się znacznie przyjemniejszy. Szkoła zadbała również o staranne przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego. Szeroki wybór zajeć dodatkowych pozwoli na doskonalenie swojej wiedzy oraz wsparcie w nauce przedmiotów, które sprawiają Ci kłopot. Możliwość wyboru spośród czterech, dostępnych języków obcych to szansa na jeszcze lepsze dostosowanie nauki do Twoich potrzeb i upodobań. Zastanów się dokładnie nad wyborem, weź pod uwagę ofertę Liceum w Sławkowie i sam zdecyduj. 

 

1. Licea

Licea Sławków

profile klas - przedmioty rozszerzone języki adres dzielnica link

LO w ZS im. Jana Pawła II 

  • Klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego- rozszerzony język angielski, fizyka/chemia/matematyka/biologia/geografia/WOS/język polski/historia (uczeń wybiera dwa przedmioty)
  • Klasa rekreacji turystycznej- rozszerzony język angielski, fizyka/chemia/matematyka/biologia/geografia/WOS/język polski/historia (uczeń wybiera dwa przedmioty)
  • Klasa prewencji policyjnej- rozszerzony język angielski, fizyka/chemia/matematyka/biologia/geografia/WOS/język polski/historia (uczeń wybiera dwa przedmioty)
  • angielski,
  • niemiecki,
  • francuski,
  • włoski
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 4
41-260 Sławków
(32) 29 31 748
zs@zs.slawkow.pl
 

 

przedmioty rozszerzone
języki
Szkoła profile klas - przedmioty rozszerzone języki adres dzielnica link

Niestety, nic nie znaleziono

Komentarze (0)