Licea w Kozach

Licea w Kozach

Licea w Kozach

Choć może się wydawać, że dwie klasy to dość ograniczony wybór, to nie powinno was to zmylić! Uczniowie tej szkoły mają możliwość wyboru przedmiotów rozszerzonych, dzięki czemu dostosowują je do swoich potrzeb. W klasie A rozszerzonym przedmiotem jest język angielski, natomiast w klasie B jest to matematyka. Poza tymi obowiązkowymi przedmiotami, uczniowie sami wybierają pozostałe dwa rozszerzenia. Dodatkowo, od drugiej klasy wszyscy licealiści uczestniczą w zajęciach z ekonomii. Co powiecie na wymiany uczniowskie? Nauka języków za granicą poprzez kontakt z równieśnikami z innych krajów to szansa na doskonalenie swoich umiejętności lingwistycznych! Uczniowie, którzy interesują się filmem i teatrem, moga przynależeć do koła, w którym mogą rozwijać swoje pasje. LO w Kozach jest zaangażowane w różnorodne działania wolontariackie. Liceum im. K. K. Baczyńskiego to dobre miejsce dla osób, które po skończeniu gimnazjum nie do końca wiedzą, co chciałyby robić. Mają one dodatkowy rok na zastanowienie się, ponieważ dopiero w drugiej klasie muszą wybrać przedmioty rozszerzone. Jednak Ci, którzy mają sprecyzowane plany na przyszłość, również powinni brać tą szkołę pod uwagę. Decyzja o wyborze szkoły jest bardzo ważna i z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Dlatego też dobrze się zastanów i dokonaj odpowiedniego wyboru. 

 

1. Licea

Licea Kozy

profile klas - przedmioty rozszerzone języki adres dzielnica link

LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

  • Klasa A- rozszerzony język angielski, biologia/chemia/język polski/informatyka/fizyka/geografia/historia (uczeń w drugiej klasie wybiera dwa przedmioty)
  • Klasa B- rozszerzona matematyka, biologia/chemia/język polski/informatyka/fizyka/geografia/historia/ (uczeń w drugiej klasie wybiera dwa przedmioty)
  • angielski,
  • niemiecki
plac ks. Karola Kochaja 1
43-340 Kozy
(33) 817 43 82
lokozy@o2.pl
 

 

przedmioty rozszerzone
języki
Szkoła profile klas - przedmioty rozszerzone języki adres dzielnica link

Niestety, nic nie znaleziono

Komentarze (0)