Praktyki Program Praktyk Letnich 2018 (Łódź) Łódź, łódzkie

Praktyki Program Praktyk Letnich 2018 (Łódź) Łódź, łódzkie

ABB profil

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w technologiach energetyki i automatyki. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata, a jej doświadczenie bazuje na ponad 125 latach działalności. ABB w Polsce, z główną siedzibą w Warszawie, zatrudnia obecnie ok. 4500 pracowników.

Firma: ABB | Program Praktyk Letnich 2018 (Łódź)

Miejsce: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Program Praktyk Letnich 2018 (Łódź) – Rozpędź swoją karierę z ABB!

Zadania :

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiągania wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.

Poszukujemy w Łodzi studentów i absolwentów do następujących działów:

- TECHNOLOGY CENTER
- DZIAŁ INŻYNIERÓW PRODUKCJI
- ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ
- PION TECHNICZNY
- DZIAŁ LEAN MANUFACTURING
- REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
- ZAOPATRZENIE
- STACJA PRÓB - ELEKTRYK
- STACJA PRÓB - CHEMIK
- DZIAŁ ROZWOJU I WDRAŻANIA NOWYCH TECHNOLOGII I INWESTYCJI
- DZIAŁ MAGAZYNOWANIA

Więcej szczegółów pod poniższym linkiem:

http://new.abb.com/docs/librariesprovider28/kariera/praktyki-2018.pdf?sfvrsn=4

Wymagania

Wymagania:

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, preferowane wykształcenie: elektryka, elektrotechnika, elektronika, informatyka, mechanika, automatyka i robotyka, ale także logistyka oraz zarządzanie; swobodnie porozumiewających się w języku angielskim. Zależy nam na osobach, które dążą do uzyskania jak najlepszych rezultatów, dobrze odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej, dla których nie są obce takie słowa jak: wyzwanie, jakość, współpraca, zmiana.

Oferujemy

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Informacje dodatkowe

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line za pośrednictwem funkcji "Aplikuj teraz".

Prosimy o umieszczenie w CV nazwy preferowanego działu.
Praktyki rozpoczynają się w lipcu i trwają 3 miesięce.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Forma kontaktu

http://new.abb.com/jobs/pl/details/PL64840637_E1

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Komentarze (0)