Praca TA Operations Representative (praca zdalna) Poznań, wielkopolskie

FRANKLIN TEMPLETON profil

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze odddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w 35 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie

Firma: FRANKLIN TEMPLETON | TA Operations Representative (praca zdalna)

Miejsce: Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do działu United States Transfer Agency odpowiedzialnego za prowadzenie rejestru uczestników funduszy inwestycyjnych w Stanach Zjednoczonych oraz realizację ich zleceń na podstawie otrzymanej dokumentacji (bez kontaktu telefonicznego).

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Jasno określone obowiązki,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę,
  • Pracę w globalnym środowisku z językiem angielskim. Możliwość kontaktu z pracownikami w biurach w USA oraz w Indiach,
  • Możliwości rozwoju poprzez korzystanie z dostępnej bazy szkoleń on-line, udział w projektach oraz sesjach treningowych nastawionych zarówno na umiejętności miękkie (komunikacja, prezentacja, prowadzenie spotkań), jak i techniczne (Excel, wiedza o rynkach kapitałowych, język angielski),
  • Wyjątkową atmosferę pracy (imprezy integracyjne, przyjazne środowisko pracy, wsparcie mentorów),
  • Możliwość pracy z domu w 100% poza okresami szkoleń (szkolenie wstępne ok. 3 tygodni w biurze w Poznaniu),
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Znają język angielski na poziomie bardzo dobrym (glównie komunikacja mailowa, dokumentacja, procedury),
  • Ukończyli studia wyższe lub są na ostatnich lata studiów umożliwiających podjęcie pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • Mają umiejętność analizy dokumentów, interpretacji procedur,
  • Są dokładni i dbają o szczegóły,
  • Potrafią organizować czas pracy, priorytetyzować zadania oraz są terminowi,
  • Potrafią samodzielnie rozwiązywać problemy i podejmować decyzje,
  • Swobodnie pracują przy komputerze (znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows),
  • Są gotowi do pracy w godzinach 13:00 – 22:00 (od poniedziałku do piątku

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Lokalną pracę w firmie o globalnym zasięgu,
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Programy: Employee Assistance, Staff Investment, karta Multisport,
  • Siłownię w biurze,
  • Organizację pracy zgodną z filozofią work-life balance np. telepraca, zmniejszenie wymiaru godzin;
  • Pracę w oparciu o wzajemne zaufanie i bieżący feedback
  • Możliwość zaangażowania się w projekty społeczne i lokalne inicjatywy

Komentarze (0)