Zarządzanie Łódź

Zarządzanie Łódź

Zarządzanie Łódź

Studia w Łodzi na kierunku

zarządzanie 

Odkryj zarządzanie w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Zarządzanie studia Łódź | woj. łódzkie

Jeśli kształcenie wyższe mielibyśmy porównać do zawodów sportowych, to Zarządzanie znajduje się w czołówce rankingów najchętniej wybieranych kierunków kształcenia. Jest to wynik rozwoju, postępu, zmian gospodarczych i rosnących ambicji biznesowych. Mówiąc prostym językiem, nawet najlepszy pomysł i najtrafniejsza myśl nie przełoży się na efekty bez umiejętnego zarządzania, zatem bez ryzyka można stwierdzić, że zarządzanie przez duże „Z” to sztuka, bez której jakiekolwiek przedsiębiorstwo pogrążyłoby się w chaosie i nieporządku.

Kierunek Zarządzanie w Łodzi to nacisk położony na fundamentalne umiejętności, takie jak: rozpoznawanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów gospodarowania. A czym? Zasobami ludzkimi, rzeczowymi, finansowymi i informacjami. Ilość specjalności podpowiada, że dziedzina się rozrasta, a rynek potrzebuje nowych specjalistów, którzy zajmą się analityką systemową, technologią e- biznesu, czy zarządzaniem projektami.

Kierunek Zarządzanie w Łodzi to wiedza o człowieku jako podmiocie działającym w organizacji. To poznanie zasad tworzenia i rozwoju form indywidualnej przedsiębiorczości, analizowania zjawisk i procesów.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W ŁODZI JEST KIERUNEK ZARZĄDZANIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Łódzki

Kierunek zarządzanie możesz studiować na:

Wydział Zarządzania UŁ

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Kierunek zarządzanie możesz studiować na:

Zarządzanie

Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi

Kierunek zarządzanie możesz studiować na:

Zarządzanie

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Zarządzanie w Łodzi?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Zarządzanie w Łodzi? Jeśli chcemy dostać się na studia, to musimy wziąć udział w konkursie świadectw. A jakie przedmioty są brane pod uwagę? Język obcy nowożytny, matematyka, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka. Warto sprawdzić dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni. Dlaczego wymagania na Zarządzanie wydają się tak zróżnicowane? Gdyż w programie nauczania nie brakuje różnorodnych zagadnień i dziedzin, wśród których wymienić można: podstawy działalności biznesowej, podstawy zarządzania, systemy informatyczne zarządzania, wprowadzenie do finansów i rachunkowości, relacje organizacyjne, społeczne aspekty zarządzania.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Jaka praca po studiach na kierunku Zarządzanie w Łodzi?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Zarządzanie w Łodzi? Absolwent znajdzie zatrudnienie jako specjalista do spraw baz danych i sieci komputerowych, specjalista do spraw zarządzania, specjalista do spraw doskonalenia organizacji, doradca, konsultant.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Zarządzanie w Łodzi?

Podejmowanie decyzji o wyborze studiów czasem nie przychodzi z zakładaną lekkością. Nawet jeśli wybierzemy kierunek kształcenia, to możemy borykać się z problemem miejsca, w którym chcemy studiować. Jakie ma kierunek Zarządzanie w Łodzi opinie? Agata, studentka Zarządzania mówi:

„Muszę przyznać, że przed rozpoczęciem studiów nie wiedziałam, że Zarządzanie to tak szeroka dziedzina. Studia w Łodzi otworzyły mi oczy na skalę zagadnienia, ilość dróg, którymi mogę podążać, sfery, w których mogę realizować się zawodowo."

KIERUNKI ZARZĄDZANIE I MARKETING W ŁODZI

marketing
Rozwiń

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia zarządzanie wybrać

Studia na kierunku zarządzanie - wszystko co musisz wiedzieć

Studia zarządzanie w Łodzi

Jakie są kierunki zarządzanie w Łodzi

Co zdawać na maturze

 

Komentarze (0)