Opinie (8)

TELEINFORMATYKA TO DNO Ocena

Ciśnijcie w ankietach tych pseudowykławodców z TELEINFORMATYKI i WTIE- zawsze pod koniec 7 semestru jest ankieta ogólna (dotycząca całych studiów) i warto tam ich opisać, bo tak to warunków w ogóle nie można oceniać w ankietach. Jak jakiś wykładowca dezorganizuje zajęcia i/lub celowo nabija sobie grupy osobami powtarzającymi to opisujcie to w ankietach, jak nie macie możliwości to czekajcie na tą ankietę, która jest pod koniec 7. semestru (można ją wypełnić z poziomu USOS nawet będąc na niższym semestrze) i tam opiszcie nawet jeśli coś było nie tak pół roku temu na poprzednim semestrze. Warto też w ankietach sugerować, żeby wprowadzili ankiety do przedmiotów z warunków. Może w końcu ktoś sięgnie po rozum i uda się skończyć ten syf. Co do osób, które są na 1 roku to uciekać stąd! Na początku wydaje się być ok, ale dalej wykładowcy pokazują swoją prawdziwą twarz i niektórzy robią już prawie 10 lat inżynierkę!

Student WTiE Ocena

Studiuje na kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Wydziale WTiE i zdecydowanie mogę polecić każdemu. Nauka programowania na wysokim poziomie przez wykładowców pasjonujących się tym tematem. Żałuję tylko, że nie mamy do wyboru większej ilości specjalizacji.

Polecam Ocena

Negatywne opinie pisane z tego co widzę pisane są przez osoby, które mają warunki. Uważam, że z każdym wykładowcą można się dogadać tylko trzeba chcieć. Kierunek jest wymagający i łączy ze sobą elementy elektroniki i informatyki. Po ukończeniu studiów można znaleźć prace w wielu firmach i wielu obszarach. Zdecydowanie mogę polecić każdemu kto nie idzie na studia dla samego studiowania, a chce posiąść wiedzę i umiejętności.

Nie polecam Teleinformatyki Ocena

Ogólnie zero jakiejkolwiek informacji. Studenci są "złem koniecznym". Na VII semestrze jest tyle zajęć, że nie sposób skupić się na pisaniu pracy inżynierskiej. Potem tylko są problemy z obroną. Nawet jeśli masz już napisaną pracę inżynierską, to jest jeszcze zaliczenie pracowni dyplomowej, na której nie liczy się to ze masz już gotową pracę inżynierską i to zatwierdzoną przez promotora. Szkoda czasu na tą uczelnię. Zdecydowanie nie polecam tj uczelni.

Byle nie wydział informatyczny Ocena

Na UTP nie opłaca się iść na teleinformatykę. Wykładowcy oblewają na siłę dezorganizując zajęcia - w tej sposób za rok mają dodatkowe grupy i dodatkowe pensje. Teraz na ostatnim semestrze będą już 3 roczniki. Inżynierkę na UTP robi się co najmniej 7 lat - to jest chory wydział. Ostrzegam przed wybraniem na UTP kierunków informatycznych.

Ant Ocena

Jak najdalej od wydziału WTiE - syf, patologia i dezorganizacja. Co roku ostatni semestr powtarza blisko 100% studentów.

Ipo Ocena

ODRADZAM teleinformatykę na UTP, na 7 semestrze już 2. roczniki leżą i kolejny rocznik też już się szykuje do powtarzania. Ten syf tak siada studentom na psychikę, że mało kto te studia kończy, studenci myślą o rezygnacji nawet po przejściu wszystkich semestrów, kiedy zostały "ostatnie" poprawki. Wykładowcy stwarzają taką atmosferę, że większość studentów na części przedmiotach po pierwszych zajęciach rezygnuje z udziału w nich i bierze warunek - wykładowcom jest to na rękę, bo mają mniej pracy, a płacone mają i tak od ilości grup.

Byle nie WTIE Ocena

Na UTP nie warto studiować kierunków informatycznych głównie przez zerową organizację i lenistwo wykładowców (np. na teleinformatyce na ćw. z matematyki jest połowa mniej terminów zaliczeń niż powinno być, bo są łączone wszystkie grupy przez co jak masz warunek i masz w tym czasie inny przedmiot to nie masz żadnej alternatywy, bo w tym czasie będziesz miał inne zajęcia i termin zaliczenia przepada, a innego terminu nie ma), a wykładowców osoby z warunków nie interesują - wykładowcom nie che się pracować. Brak miejsca w laboratoriach dla osób powtarzających jest codziennością. Co roku większość studentów powtarza ostatni semestr, na ostatnim semestrze już kilka roczników "leży" głównie przez dezorganizację. Jak ktoś nie chce marnować czasu to nie polecam wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki na UTP.