Praca Recruiter with Russian Warszawa, mazowieckie

JTI Polska profil

Jesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z Grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Logic dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy prawie 3 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Wkraczając na polski rynek w 2007 roku, postanowiliśmy, że na pierwszym miejscu zawsze będziemy stawiać naszych pracowników. Tworzymy kulturę opartą na współpracy, dzięki czemu w naszych zespołach panuje wyjątkowa atmosfera. Szerokie zakresy odpowiedzialności dają możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, co przekłada się na świetną jakość działania oraz szybki rozwój naszej firmy. Stosujemy także najlepsze praktyki w zakresie rozwoju talentów, wdrażania nowo zatrudnionych osób czy możliwości szkoleniowych.

Nasze starania, by być najlepszym pracodawcą dla naszych pracowników, co roku zostają doceniane przez Top Employers Institute. Najlepszym dowodem na to jest przyznawany nam nieustannie od 2010 roku certyfikat Najlepszego Pracodawcy nie tylko w Polsce, a także w Europie (1. miejsce w rankingu w 2021 roku) oraz na świecie.

Firma: JTI Polska | Recruiter with Russian

Miejsce: Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska

  • Ownership for the end to end recruitment process for Russian speaking countries
  • Working closely with Hiring Managers and P&C Business Partners
  • Identifying the requirements for an open and future positions and developing scenarios for successful recruitment process
  • Providing each Hiring Manager with guidance and insights around recruitment
  • Collaborating with assigned Sourcing Specialist or Screening Specialist (who are responsible for creating high quality list of candidates)
  • Conducting Competency Based Interviews
  • Cooperation with other departments involved in hiring process

Wymagania

  • Have an University Degree
  • At least 3 years of relevant experience in managing end to end recruitment process
  • Agency experience is an added value
  • Experience working with international clients and candidates would be extremely beneficial
  • Fluent English and Russian (written and spoken), preferably C1
  • Strong knowledge of how to lead a recruitment process from the beginning to the end
  • Command in leading competency interviews with candidates
  • Assessment tools and techniques experience would be a plus
  • Good MS Office skills

Oferujemy

  • A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan
  • Ambitious goal to set up new Global Business Center and possibility to work internationally on recruitment projects
  • On-going development opportunities in a multinational environment that will inspire you to grow professionally and personally
  • Wide variety of projects and tasks, ambitious goals and independence in achieving them
  • Flexible working conditions
  • Modern office in a convenient location

Komentarze (0)