Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations

Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations

Dodaj do ulubionych

Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations studia – kierunek studiów

Studia na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu magistra.

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym.

Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności.

Studia na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations oferują pozyskanie wiedzy z zakresu nowoczesnego komunikowania promocyjno- wizerunkowego. W toku studiów studenci zaznajamiają się z takimi zagadnieniami jak marketing, reklama, promocja, jak również uczestniczą w zajęciach, dzięki którym poznają i nauczą się wykorzystywać najnowsze technologie, narzędzia i metody komunikowania marketingowego.

Wykształcenie pozyskane na studiach na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations pozwala podjąć pracę w branżach takich jak reklama, doradztwo wizerunkowe, zarządzanie kampaniami promocyjnymi, public relations, czy projektowanie graficzne.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Podstawą ubiegania się o przyjęcie na studia na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK KOMUNIKOWANIE PROMOCYJNO- WIZERUNKOWE- REKLAMA, BRANDING, PUBLIC RELATIONS

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Humanistyczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU KOMUNIKOWANIE PROMOCYJNO- WIZERUNKOWE?

   Studia na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations oferują program kształcenia charakteryzujący się dość dużą złożonością. To nie tylko zagadnienia związane z reklamą, czy sferą public relations, lecz również ekonomią wolnego rynku, nawiązywaniem relacji z klientem, czy zarządzaniem finansami.

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations możemy podzielić na:

   1. Typ:

   • studia II stopnia (magisterskie)

   2. Tryb:

   • studia stacjonarne,
   • studia niestacjonarne.

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Aby zrozumieć czym jest komunikowanie promocyjno- wizerunkowe, a także wiedzieć jakie działania prowadzić w tym zakresie należy poznać wiele pomocnych zagadnień. Dlatego studenci kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations zaznajamiają się między innymi z etyką i estetyką komunikowania, językiem w promocji i marketingu, kreatywnością multimedialną, prawem reklamy.

   W toku studiów studenci pozyskują wiedzę z zakresu psychologii społecznej, zarządzania finansami i analizy finansowej, retoryki i perswazji reklamy, tożsamości i wizerunku marki, a także technologii i logistyki marketingu, technik i metod autoprezentacji oraz projektowania i zarządzania witryną internetową.

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU KOMUNIKOWANIE PROMOCYJNO- WIZERUNKOWE?

   Studia na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations trwają 2 lata (studia II stopnia).

   Czas trwania studiów na kierunku komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU KOMUNIKOWANIE PROMOCYJNO- WIZERUNKOWE?

   Studia na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations dają wykształcenie, które wydaje się niezbędne we współczesnym świecie. W czasach zabiegania o klienta, tworzenia skutecznych kampanii reklamowych, prześcigania się w wynikach sprzedaży umiejętności pozyskane na studiach mogą być na wagę złota. Z dyplomem w kieszeni można pracować w takich branżach jak: reklama, marketing, public relations, trening i coaching komunikowania wizerunkowego, projektowanie promocyjne.

   Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Komunikowanie promocyjno- wizerunkowe- reklama, branding, public relations:

   • agencje reklamowe,
   • agencje kreatywne i eventowe,
   • agencje public relations,
   • agencje marketingowe,
   • firmy zajmujące się doradztwem wizerunkowym.

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU KOMUNIKOWANIE PROMOCYJNO- WIZERUNKOWE- REKLAMA, BRANDING, PUBLIC RELATIONS

   Komentarze (0)