Praktyczny marketing internetowy

Praktyczny marketing internetowy

Dodaj do ulubionych

Praktyczny marketing internetowy studia - kierunek studiów

Studia na kierunku Praktyczny marketing internetowy to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1,5 roku.

Studia możesz podjąć w trybie online

 

Kierunek praktyczny marketing internetowy możesz realizować w trybie online. W trakcie odbywanych zajęć będziesz miał/a okazję poznać kluczowe narzędzia marketingowe i nauczysz się z nich korzystać. Będziesz miał/a szansę rozwinąć najlepsze techniki marketingowe i poznasz współczesne trendy. Zgłębisz również metody analizy zachowań e-konsumentów, wyciągania wniosków i implementacji wiedzy w narzędziach marketingu internetowego, jak również budowania strategii marketingowych i ich wdrażania.

Absolwenci zatrudniani są w charakterze specjalistów ds. marketingu, freelancerów, PR-owców, pracowników agencji marketingowych, samodzielnych handlowców B2B, przedsiębiorców i menedżerów mikroprzedsiębiorstw i MŚP.

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

Warto wcześniej zainteresować się rekrutacją, ponieważ poszczególne uczelnie ustalają wymogi indywidualnie. W zależności od trybu kształcenia proces rekrutacyjny wygląda inaczej. 

 

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK PRAKTYCZNY MARKETING INTERNETOWY

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku praktyczny marketing internetowy

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU PRAKTYCZNY MARKETING INTERNETOWY?

   Studia marketingowe w zakresie praktycznego marketingu internetowego mają charakter uzupełniający, podyplomowy. Zdobędziesz praktyczną i teoretyczną wiedzę, która ułatwi Ci wyznaczanie realnych celów marketingowych w trakcie prowadzonych kampanii. Poznasz najlepsze marketingowe techniki, przydatne narzędzia i najnowsze trendy.

   Studenci mają okazję budować strategie marketingowe i uczą się ich wdrażania. Poznają metody analizy zachowań e-konsumentów, uczą się wyciągać wnioski, implementują wiedzę w narzędziach marketingu internetowego.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku Praktyczny marketing internetowy możemy podzielić na:

   1. Typ

   • Studia podyplomowe

    

   2. Tryb:

   • studia online

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   W trakcie realizowanych zajęć dowiesz się, czym jest trend, kanał komunikacji, system i nośnik aukcyjny. Poznasz zasady zakupu i dystrybucji mediów. W siatce zajęć znajdziesz takie przedmioty jak: budżetowanie kampanii, definicja celów, planów działania, raportowanie i pomiar skuteczności, określanie grup docelowych, koncepcje i modele strategii, zasada działania/mechanika wyszukiwarki, kampanie ADS w wyszukiwarce.

   Nauczysz się tworzyć teksty pod SEO, tworzyć grafiki w marketingu, optymalizować treści. Będziesz w stanie tworzyć procesy marketingowe w organizacjach lub dokonasz optymalizacji już istniejących.

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU PRAKTYCZNY MARKETING INTERNETOWY?

   Studia na kierunku Praktyczny marketing internetowy trwają 1,5 roku (studia podyplomowe).

   Czas trwania studiów na kierunku praktyczny marketing internetowy na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU PRAKTYCZNY MARKETING INTERNETOWY?

   Absolwenci praktycznego marketingu internetowego są przygotowani do działania w tym zakresie. Pracują na stanowiskach specjalistów ds. marketingu, freelancerów, PR-owców, pracowników agencji marketingowych, samodzielnych handlowców B2B, przedsiębiorców i menedżerów mikroprzedsiębiorstw i MŚP. Możesz być zatrudniony/a w firmach e-commerce, sektorze NGO, a także będziesz w stanie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą.

   Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Praktyczny marketing internetowy:

   • działy marketingu
   • agencje reklamowe
   • działy public relations
   • agencje marketingowe
   • przedsiębiorstwa

   Absolwenci umiejętnie identyfikują i rozstrzygają główne dylematy i problemy, które wiążą się z realizowaniem operacyjnych działań marketingowych na poziomie specjalistycznym.

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU PRAKTYCZNY MARKETING INTERNETOWY

   Komentarze (0)