ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA

ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA

Dodaj do ulubionych

ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA studia – kierunek studiów

Studia na kierunku zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna to studia licencjackie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata).

Studia na kierunku zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) | zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna - uczelnie >

Opis kierunku

Studenci kierunku zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna zdobędą wszechstronne wykształcenie z zakresu nauk ekonomicznych, biznesowych czy marketingowych. Ponadto nauczą się zarządzania zasobami ludzkimi, biznesem czy finansami, a także rozwiną kompetencje językowe i poznają specjalistyczną terminologię branżową.

 

Specjalności

Współczesne studia z zarządzania-ścieżką anglojęzyczną charakteryzują się tym, że bardzo często studenci tego kierunku otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia.

Popularne specjalności na kierunku zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna: business management and marketing, travel and tourism management.

 

Praca po studiach

Absolwenci znajdą zatrudnienie na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich. Ponadto mogą podjąć zatrudnienie w działach HR lub w agencjach marketingowych. Dzięki znajomości języka angielskiego idealnie odnajdą się, jako pracownicy firm i korporacji międzynarodowych.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Studia zarządzanie cieszą się dużym zainteresowaniem maturzystów, którym zależy na zdobyciu przyszłościowego wykształcenia. Dlatego też, aby jak najlepiej wypaść w procesie rekrutacji, kandydaci na kierunek zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna powinni odpowiednio wcześniej zapoznać się z wymaganiami obowiązującymi na danej uczelni. W przypadku wyższych szkół niepublicznych konieczne jest zdanie matury z wybranych przez siebie przedmiotów oraz dostarczenie wymaganych dokumentów. Jako że studia są prowadzone w języku angielskim, studenci muszą znać język w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna

ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i forma studiów

Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna studia stacjonarne

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna studia I stopnia

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna

Forma studiów
Poziom studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Studia I stopnia

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA?

Studia związane z zarządzaniem wyróżniają się interdyscyplinarnym programem nauczania, dzięki czemu studenci mają szansę zdobyć wszechstronne wykształcenie z zakresu różnorodnych dyscyplin naukowych. Kierunek zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna zakłada realizacje zajęć o tematyce ekonomicznej, biznesowej czy marketingowej.

Jako że językiem nauczania jest angielski, studenci rozwiną swoje zdolności językowe, tym samym zwiększając swoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym. Specjaliści do spraw zarządzania znajdą zatrudnienie niemal w każdej branży, dlatego też warto zdecydować się na realizacje powyższych studiów.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna możemy podzielić na:

1. Poziom:

 

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Studenci kierunku zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna rozwiną wiedzę z zakresu nauk ekonomicznych, biznesowych czy społecznych. Ponadto dowiedzą się więcej na temat zarządzania i marketingu oraz nauczą się wykorzystywania technik marketingowych w swojej codziennej pracy zawodowej.

W trakcie kształcenia, poznają specyfikę funkcjonowania organizacji i przedsiębiorstw. Co więcej rozwiną szereg umiejętności praktycznych i tym samym nauczą się zarządzania zasobami ludzkimi, biesem czy finansami.

Podczas licznych warsztatów rozwiną zdolności z obszaru komunikacji oraz biznesowej. Studenci będą mieli dostęp do bogatej oferty wymian zagranicznych, stażów czy praktyk, dzięki czemu zdobędą cenne doświadczenie zawodowe.

 

3. Gdzie studiować Zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna

Popularne uczelnie na których można studiować kierunek Zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna:

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA?

Studia na kierunku zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna trwają 3 lata (studia I stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA?

Po ukończeniu studiów na kierunku zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna, absolwenci znajdą zatrudnienie na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich. Ponadto mogą związać swoją przyszłość z firmami konsultingowymi i doradczymi, gdzie wykorzystają zdobytą wiedzę i umiejętności. Dobrym rozwiązaniem będzie zatrudnienie w agencjach marketingowych oraz działach HR.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku zarządzanie-ścieżka anglojęzyczna:

 • dział HR
 • agencje marketingowe
 • firmy konsultingowe
 • dział handlowy
 • firmy i korporacje międzynarodowe
 • instytucje finansowe
 • stanowiska kierownicze

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - ŚCIEŻKA ANGLOJĘZYCZNA

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Kielecka 7, w Gdyni https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJv_d6MC2n_UYRoXqg1kicRPI https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/b1ca3-wsaib-gdynia-gdansk.jpg Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • ul.Paca 37, , 04 - 386 Warszawa https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJQ3hXJMfNHkcREEMR9HcXsPk https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/dac53-viamoda-kierunki.jpg VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/bc5e5-politechnika-bialostocka.jpg Politechnika Białostocka
 • ul. Kokoszków 71 Nowy Targ 34-400 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJscWt8r3kFUcRfsh_Lo4XfW4 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/1a717-ppuz-nowy-targ.jpg Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie