BIM - WSPÓŁCZESNE METODY PRACY W WIELOBRANŻOWYCH ZESPOŁACH PROJEKTOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

BIM - WSPÓŁCZESNE METODY PRACY W WIELOBRANŻOWYCH ZESPOŁACH PROJEKTOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Bim - współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych - studia podyplomowe

Studia na kierunku bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Studia na kierunku bim - współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności bim - współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | bim - współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych - studia podyplomowe - uczelnie >

Studia skierowane są do szerokiego grona odbiorców m.in. architektów, kierowników budowy, inspektorów nadzoru, geodetów oraz wszystkich związanych z budownictwem, którzy chcieliby zdobyć nową wiedzę i umiejętności koordynacji projektami.

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

W celu rekrutacji na kierunek bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych wystarczy zwykle wysłać zgłoszenie i dostarczyć odpowiednie dokumenty. O miejsce na studiach mogą ubiegać się absolwenci m.in. architektury, budownictwa i ochrony środowiska. Należy pamiętać, że liczba miejsc może być ograniczona, a kierunek nie zostać otwarty w przypadku zbyt małej liczby chętnych. Studia mogą się wiązać z dodatkowymi opłatami.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK BIM - WSPÓŁCZESNE METODY PRACY W WIELOBRANŻOWYCH ZESPOŁACH PROJEKTOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Łódzka

Politechnika Łódzka

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BIM – WSPÓŁCZESNE METODY PRACY W WIELOBRANŻOWYCH ZESPOŁACH PROJEKTOWYCH?

Kierunek bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych realizowany jest w trybie niestacjonarnym. Zajęcia prowadzą zazwyczaj wykwalifikowani pracownicy dydaktyczni uczelni oraz specjaliści, którzy mają doświadczenie w dziedzinach związanych z tematyką studiów. Słuchacze mogą uczestniczyć zarówno w teoretycznych wykładach, jak i praktycznych ćwiczeniach. Studia umożliwiają często także zdobycie dodatkowych certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych możemy podzielić na:

1. Typ

 

2. Tryb:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Studenci kierunku bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych zdobywają wiedzę umożliwiającą zarządzanie w procesie inwestycyjnym. Mogą zapoznać się z technologiami przepływu danych i zadań w organizacji oraz metodologią bim. Uczą się także zwykle, w jaki sposób zarządzać modelami informacji. Podczas studiów słuchacze mają również możliwość zapoznania się z nowoczesnym oprogramowaniem komputerowym oraz narzędziami wspierającymi procesy projektowe. Mogą także dowiedzieć się, w jaki sposób prowadzić dokumentację techniczną zgodną z ogólnie przyjętymi standardami.

Przedmioty, które mogą się pojawić w programie kierunku bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych, to np.:

 • budowlany proces inwestycyjny wspomagany technologią bim
 • parametryzacja modeli bim
 • technologie towarzyszące

Słuchacze mogą również uczestniczyć w zajęciach rozwijających ich umiejętności komunikacyjne. Dzięki nim będą lepiej przygotowani do pracy w grupie i zarządzania zespołem projektowym. Studenci mogą również nauczyć się metod kontroli i nadzoru wykonywanych przez współpracowników prac.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BIM – WSPÓŁCZESNE METODY PRACY W WIELOBRANŻOWYCH ZESPOŁACH PROJEKTOWYCH?

Studia na kierunku bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU BIM – WSPÓŁCZESNE METODY PRACY W WIELOBRANŻOWYCH ZESPOŁACH PROJEKTOWYCH?

Absolwenci kierunku bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych są przygotowani do pracy na stanowiskach kierowniczych. Mogą zostać zatrudnieni w przedsiębiorstwach m.in. z branży budowlanej, geodezyjnej czy ochrony środowiska. Dzięki zdobytym umiejętnościom mogą koordynować zespoły projektowe i posługiwać się nowoczesnymi technologiami bim wspomagającymi pracę. Są przygotowani także do zarządzania całym procesem inwestycyjnym.

Możliwości zatrudnienia po kierunku bim – współczesne metody pracy w wielobranżowych zespołach projektowych to m.in.:

 • kierownik zespołu
 • specjalista ds. technologii bim

Zobacz inne kierunki Architektura i Budownictwo - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Architektura i Budownictwo

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • Łódź https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/09650-akademia-sztuk-pieknych-w-L.jpg Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
 • al. 29 listopada 46, Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJs1jZtnxZFkcRIL31oU9pRng https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/d5c56-ur-krakow.jpg Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • ul. Sucharskiego 2,, 35-225 Rzeszów https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=wsiz+rzeszow https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/dadcc-wsiz-rzeszow.jpg Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/9b9a6-politechnika-gdanska.jpg Politechnika Gdańska
 • ul. Kielecka 7, w Gdyni https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJv_d6MC2n_UYRoXqg1kicRPI https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/b1ca3-wsaib-gdynia-gdansk.jpg Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/bc5e5-politechnika-bialostocka.jpg Politechnika Białostocka