Praca Finance Associate Warszawa, mazowieckie

Praca Finance Associate Warszawa, mazowieckie

JTI Polska profil

Jesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z Grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Logic dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy prawie 3 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Wkraczając na polski rynek w 2007 roku, postanowiliśmy, że na pierwszym miejscu zawsze będziemy stawiać naszych pracowników. Tworzymy kulturę opartą na współpracy, dzięki czemu w naszych zespołach panuje wyjątkowa atmosfera. Szerokie zakresy odpowiedzialności dają możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, co przekłada się na świetną jakość działania oraz szybki rozwój naszej firmy. Stosujemy także najlepsze praktyki w zakresie rozwoju talentów, wdrażania nowo zatrudnionych osób czy możliwości szkoleniowych.

Nasze starania, by być najlepszym pracodawcą dla naszych pracowników, co roku zostają doceniane przez Top Employers Institute. Najlepszym dowodem na to jest przyznawany nam nieustannie od 2010 roku certyfikat Najlepszego Pracodawcy nie tylko w Polsce, a także w Europie (1. miejsce w rankingu w 2021 roku) oraz na świecie.

Firma: JTI Polska | Finance Associate

Miejsce: Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska

Are you looking to start your career path in finance? Are you freshly graduate or maybe you have your first professional experience? Perhaps you want to gain the relevant experience in a multinational corporation? If one of the answers is yes - we got something for you! 

Use your professional knowledge and put it into practice in departments such as: Accounts Payable, Purchasing, General Ledger or Financial Reporting and others.  

Wymagania

We are looking for professionals who are just starting their career in finance. 

Our only requirements are: 

  • Fluency in English 
  • University degree in Economy, Finance etc. 
  • Motivation to work together in a newly created GBS in Warsaw, Poland! 
  • Any relevant internship is an asset 

Oferujemy

  • A competitive pay (together with an annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life insurance, pension plan 
  • Ambitious goal to set up a new Global Business Center Complex environment for working with multiple stakeholders 
  • On-going development opportunities in a multinational environment that will inspire you to grow professionally and personally 
  • Wide variety of projects and tasks, ambitious goals and independence in achieving them 
  • Flexible working conditions 
  • Modern office in a convenient location 

Informacje dodatkowe

Don’t wait, just apply – we are waiting for you to join our Team! 

Komentarze (0)