Staże AKADEMIA IT-STAŻ DLA PRZYSZŁYCH ADMINISTRATORÓW ORACLE Warszawa, mazowieckie

Staże AKADEMIA IT-STAŻ DLA PRZYSZŁYCH ADMINISTRATORÓW ORACLE Warszawa, mazowieckie

PKO BANK POLSKI profil

Od 100 lat codziennie dostarczamy naszym klientom rozwiązania finansowe, dlatego rozumiemy potrzeby Polaków i polskich firm. Konsekwentnie zmieniamy się, inwestujemy w rozwój i wdrażamy nowoczesne technologie, aby umożliwić naszym klientom wygodne zarządzanie finansami w każdym miejscu i czasie. Jesteśmy dumni z naszej historii i polskich korzeni. Chcemy nadal mieć pozytywny wpływ na Polskę - ludzi, firmy, kulturę i środowisko. Jako jeden z największych banków w Europie Środkowej i Wschodniej odpowiedzialnie dbamy o interesy akcjonariuszy, klientów, pracowników i społeczności lokalnych.
Zapewniamy niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Zespół pracowników tworzą specjaliści wyznaczający wysokie standardy w polskiej bankowości. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci wymaga od nas profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania.
Aktualne oferty staży i pracy: www.pkobp.pl/kariera Wierzymy, że siłą i kapitałem naszego Banku są jego pracownicy!

Firma: PKO BANK POLSKI | AKADEMIA IT-STAŻ DLA PRZYSZŁYCH ADMINISTRATORÓW ORACLE

Miejsce: Warszawa, mazowieckie

Nr ref. CEN/127/02/2018

Opis stanowiska

Powiedz dzień dobry swojej karierze

Zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego i ciągłe doskonalenie. Nasz zespół tworzą eksperci wyznaczający wysokie standardy w polskiej bankowości. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci wymaga od nas profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania. Stawiamy na różnorodność, dlatego zapraszamy do naszego zespołu osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Potrafisz działać zespołowo i chcesz współtworzyć nowoczesny polski Bank otwarty na klientów - czekamy na Ciebie!

Wymagania

Jesteś studentem lub absolwentem informatyki lub kierunków ścisłych (ekonometria, matematyka, metod ilościowe, fizyka) i znasz:
• bazy danych Oracle pracujące na platformie Linux/Solaris
• poprawność funkcjonowania procesów utrzymaniowych na środowiskach produkcyjnych
i testowych
• przygotowywanie raportów wydajnościowych dotyczących administrowanego środowiska
potrafisz:
• tworzyć zapytania w środowisku SQL
• programować
• czytać dokumentację techniczną w języku angielskim

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę zlecenie na okres min. 3 miesięcy oraz elastyczny czas pracy
• opiekę mentora w trakcie stażu
• szkolenia merytoryczne i miękkie
• dla najlepszych stażystów możliwość zatrudnienia na etat

Forma kontaktu

CV prosimy wysyłać na skrzynkę e-mail: praktyki@pkobp.pl z dopiskiem w temacie maila numeru referencyjnego CEN/127/02/2018.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Komentarze (0)