Staże Inżynier Rozwoju Procesów Produkcyjnych - staż Łódź, łódzkie

Staże Inżynier Rozwoju Procesów Produkcyjnych - staż Łódź, łódzkie

DELL profil

Firma DELL została założona przez Michaela Della w 1984 roku w Austin w stanie Teksas. Zasłynęła z wdrożenia bezpośredniego modelu sprzedaży, który omijał pośredników w drodze komputera z fabryki do Klienta. Jest także pionierem sprzedaży przez Internet – każdy może stworzyć dopasowany do swoich potrzeb komputer, od komponentów wewnętrznych zaczynając, a na kolorze obudowy kończąc, po czym śledzić etapy produkcji i dostawy. Codziennie ponad 5 milionów klientów rozmawia z firmą przez telefon, osobiście, za pośrednictwem strony internetowej oraz przez media społecznościowe. Ponad 90 tysięcy pracowników na całym świecie wykorzystuje zdobytą w ten sposób wiedzę w pracy nad rozwiązaniami, które pomagają użytkownikom indywidualnym, firmom i organizacjom sprostać codziennym wyzwaniom.

Firma: DELL | Inżynier Rozwoju Procesów Produkcyjnych - staż

Miejsce: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Dział Rozwoju Procesów Produkcyjnych jest odpowiedzialny za określanie operacji i aktywności wymaganych do montażu, testowania produktów na podstawie dostarczonych specyfikacji i danych z zakresu procesu produkcji. Opracowuje, wdraża i utrzymuje sekwencje operacji i procesu montażu, obrotu materiałami, produktem końcowym, jak również wysyłki produktów oferowanych przez firmę DELL. Szacuje koszty produkcji, określa standardy czasowe i wydaje zalecenia dotyczące narzędzi i wymagań procesowych dla nowych lub istniejących linii produktowych. Projektuje, wprowadza i utrzymuje infrastrukturę i procesy testowania produktów. Utrzymuje rejestry i systemy raportowania w celu kontroli i koordynacji operacji produkcyjnych. Na co dzień Inżynier Rozwoju Procesów Produkcyjnych:

 • Opracowuje i wdraża procesy produkcji związane z montażem i testem sprzętu elektronicznego.
 • Zaleca i wprowadza usprawnienia i/lub modyfikacje w sekwencji operacji, wykorzystania sprzętu i linii produkcyjnych.
 • Monitoruje procesy w celu zapewnienia zgodności z zatwierdzonymi metodami i standardami jakości.
 • Projektuje i wdraża efektywne i wydajne procesy produkcyjne i biznesowe związane z produkcją, logistyką materiałową i realizacją zamowień.
 • Zapewnia wystarczające środowisko produkcyjne do zaspokojenia popytu i jest odpowiedzialny za jego usprawnienia oraz poprawę jakości i wydajności.
 • Wspiera realizację projektów, opracowuje i zmienia układy linii.

Wymagania

 • Umiejętności analityczne i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów / kreatywność.
 • Wiedza na temat podstawowych zasad, metod, technologii i praktyk stosowanych w tworzeniu procesów produkcyjnych.
 • Wiedza teoretyczna z zakresu Lean Manufacturing, Six Sigma, Kaizen i formalnych metod i narzędzi rozwiązywania problemów.
 • Komunikatywna znajomość i zdolność porozumiewania się w językach angielskim i polskim.
 • Dobra znajomość pakietu Office i programów CAD.

Oferujemy

Kandydaci, którzy podczas rozmów kwalifikacyjnych spełnią nasze oczekiwania, otrzymają ofertę udziału w programie wdrożeniowym Akademia Dell, prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę menadżerską oraz zespół ekspertów Dell. Uczestnicy programu oprócz szkoleń połączonych z tematycznymi wycieczkami po fabryce przechodzą przez serię praktycznych ćwiczeń indywidualnych i grupowych, a wszystko to ma na celu przygotować ich do samodzielnej pracy projektowej, którą prowadzą w drugim tygodniu wdrożenia. Osoby, które w trakcie Akademii Dell uzyskają najwyższe oceny kadry menadżerskiej, otrzymają ofertę rocznego, płatnego stażu. Od kandydatów biorących udział w programie oczekujemy pełnej dyspozycyjności czasowej, tj. poniedziałek – piątek. W przypadku kiedy Uczestnik zakwalifikowany do rocznego stażu kontynuuje naukę, możliwe jest ustalenie indywidualnego grafiku czasu pracy.

Rozpoczęcie programu przewidziane jest na początek lipca 2018

Informacje dodatkowe

Termin składania aplikacji: 31 maja 2018r. 

Forma kontaktu

Sposób aplikacji: Aplikacje (CV) prosimy przesyłać emailem z kodem stanowiska (Kod stanowiska: DGAP PE) w tytule wiadomości na adres:

rekrutacja.lodz@dell.com

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI / DZIAŁ REKRUTACJI / DELL PRODUCTS (POLAND) SP. Z O.O.

Komentarze (0)