DOUBLE DEGREE BACHELOR IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ISEG LISBON

DOUBLE DEGREE BACHELOR IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ISEG LISBON

DOUBLE DEGREE BACHELOR IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ISEG LISBON - studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W czasach wzmożonego rozwoju gospodarki i powstawania nowych przedsiębiorstw, nieustannie wzrasta zapotrzebowania na specjalistów, którzy zajmowaliby się aspektem finansowym firm. W związku z tego typu zapotrzebowaniem kierunek finanse i rachunkowość od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kandydatów. Jednak szeroka oferta tego typu studiów sprawiła, że uczelnie coraz częściej wprowadzają dodatkowe, atrakcyjne dla studentów rozwiązania, które wpływają na zwiększenie ich kwalifikacji i perspektyw zawodowych.
Studia na kierunku double degree bachelor in finance and accounting with ISEG Lisbon, idealnie wpasowują się w potrzeby współczesnego rynku pracy. Są to niezwykle nowatorskie i innowacyjne studia, które zapewniają studentom uzyskanie dyplomów ukończenia dwóch uczelni, polskiej i zagranicznej. Jeżeli więc, jesteś osobą z dużymi zdolnościami z zakresu nauk ścisłych i marzącą o rozpoczęciu kariery międzynarodowej, to te studia są właśnie dla Ciebie!
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree bachelor in finance and accounting with ISEG Lisbon?
W trakcie studiów, przede wszystkich zdobędziesz wiedzę z zakresu finansów międzynarodowych i zarządzania. Jako student, będziesz uczestniczył w zajęciach oscylujących tematycznie wokół rachunkowości, bankowości czy ekonomii. Ponadto zapoznasz się z funkcjonowaniem międzynarodowych instytucji finansowych oraz dowiesz się co wpływa na sytuację finansową różnych przedsiębiorstw i instytucji.
Co więcej, zaznajomisz się z zagranicznymi rynkami finansowymi, a także z procesami gospodarczymi i czynnikami, które na nie wpływają. Zajęcia i warsztaty będą prowadzone przez wybitnych znawców i pracowników sektora finansowego, którzy podzielą się z tobą swoim cennym doświadczeniem. Dodatkowo, podczas studiów będziesz cały czas rozwijał swoje kompetencje językowe i zapoznasz się ze specjalistyczną terminologią branżową.
Decydując się na studia na tym kierunku, na trzecim roku wyjedziesz na Uniwersytet w Lizbonie, gdzie będziesz kontynuował naukę. W efekcie, zdobędziesz dwa dyplomy ukończenia studiów i zwiększysz swoje szanse na międzynarodową karierę.
 
Jaka praca po tym kierunku?
Jako absolwent, będziesz miał wiedzę z zakresu międzynarodowych rynków finansowych, zarządzania oraz funkcjonowania przedsiębiorstw. Zdobyte kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu firmach i instytucjach, zatrudniających specjalistów w tej dziedzinie. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w instytucjach finansowych, takich jak banki, firmy ubezpieczeniowe i brokerskie.
Idealnie sprawdzisz się jako księgowy, kontroler oraz audytor. Doskonała znajomość języka angielskiego otworzy Ci drzwi do kariery międzynarodowej. Dodatkowo, po ukończeniu studiów licencjackich, będziesz mógł kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia lub podyplomowych.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree bachelor in finance and accounting with ISEG Lisbon, powinieneś zdać maturę z takich przedmiotów, jak: język obcy, matematyka, geografia, chemia, fizyka, biologia, historia lub WOS. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studencki, którzy ukończyli pierwszy semestr nauki na kierunku bachelor in finance and accounting.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE BACHELOR IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ISEG LISBON

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ISEG LISBON

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ISEG LISBON:

    • znajomość międzynarodowych rynków finansowych
    • znajomość podstaw zarządzania
    • umiejętność prowadzenia własnej firmy
    • znajomość specjalistycznego języka angielskiego
    • umiejętność analizowania procesów gospodarczych

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ISEG LISBON:

    • księgowy
    • audytor
    • kontroler
    • banki
    • firmy ubezpieczeniowe
    • firmy brokerskie
    • własna działalność gospodarcza
    • firmy międzynarodowe

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH ISEG LISBON

    Komentarze (0)