Praca Lider Zespołu Strategii Dynamicznego Zarządzania Ofertą Warszawa, mazowieckie

POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT profil

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Działamy na rynku od 1929 r. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów prawie 9 milionów pasażerów. Latamy do ponad 100 miejsc na świecie, dziennie wykonując średnio 350 rejsów.

Firma: POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT | Lider Zespołu Strategii Dynamicznego Zarządzania Ofertą

Miejsce: Warszawa, mazowieckie

Nr ref. HPP/2019

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów z zakresu Dynamic Pricing, Offer Management, NDC
  • Aktywne uczestnictwo w transformacji metod zarządzania ofertą w branży lotniczej
  • Tworzenie długoletniej strategii rozwoju zarządzania ofertą (produktem) PLL LOT w kanałach bezpośrednich w zależności od rynku sprzedaży i kanału sprzedaży
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań w zakresie NDC, Offer Management, Retailing & Merchandising
  • Rozwój metod monitorowania, raportowania i analiz sprzedaży
  • Współpraca z działami Strategii Cenowej oraz Dystrybucji, Revenue Management, Sprzedaży, Call Center, E-Commerce, Marketingu oraz IT
  • Monitorowanie działań konkurencji w zakresie dystrybucji w kanałach direct
  • Ciągłe monitorowanie wyników oraz realizacji założeń budżetowych
  • Podróże służbowe w celu poznania specyfiki prowadzonych rynków sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: MIESI, ekonomiczne, statystyczne, matematyczne lub inżynieryjne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym związanym z przychodami i kierowaniem projektami
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania strategicznych decyzji
  • Umiejętność jednoczesnego prowadzenia wielu złożonych projektów
  • Zainteresowanie branżą lotniczą
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej bardzo dobrym

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na bieżącą i przyszłą kondycję PLL LOT
  • Bogaty pakiet świadczeń, w tym bilety lotnicze na wszystkie rejsy LOT-u oraz wybrane inne linie lotnicze całego świata

Komentarze (0)