ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM I AUDYT

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM I AUDYT

Dodaj do ulubionych

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM I AUDYT studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Zarządzanie bezpieczeństwem narodowym i audyt to nowoczesne, dopasowane do potrzeb współczesnego świata, studia, których program skierowany jest do wszystkich osób, którym nie jest obojętny los i bezpieczeństwo naszego kraju. W dobie różnorodnych konfliktów zbrojnych oraz mniejszych nieporozumień na arenie międzynarodowej, czy tych wewnątrz kraju, zapewnienie względnego spokoju i stabilnej sytuacji narodowej stało się priorytetem.

Dlatego też te nowo powstałe, atrakcyjne studia, zajmują się kształceniem specjalistów, doskonale orientujących się w działaniach związanych z nadzorowaniem bezpieczeństwa wewnętrznego oraz przeciwdziałaniem konfliktom zagrażającym państwowości. Jeżeli więc, chciałbyś mieć realny wpływ na kształtowanie stabilnej sytuacji państwowej oraz zyskać wszechstronne wykształcenie i tym samym szanse na atrakcyjną i perspektywiczną pracę, to weź udział w rekrutacji.

 

Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku zarządzanie bezpieczeństwem narodowym i audyt?

W trakcie nauki na tym niezwykle perspektywicznym i zarazem interesującym kierunku studiów będziesz miał okazję rozwinąć swoją wiedzę z zakresu zarządzania oraz bezpieczeństwa państwowego i międzynarodowego. Jako student będziesz uczęszczał na liczne wykłady oraz zajęcia praktyczne, na których dowiesz się więcej na temat różnych strategi zarządzania, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania w sytuacjach kryzysowych czy nadzorowania bezpieczeństwa wewnętrznego i międzynarodowego.

Ponadto, zaznajomisz się z sytuacją polityczną i gospodarczą Polski na arenie międzynarodowej oraz zrozumiesz jakie relacje łączą ją z innymi państwami europejskimi. Kadra akademicka przekaże Ci niezwykle istotne informacje powiązane z protokołem dyplomatycznym oraz prawami człowieka w konfliktach zbrojnych. Uzyskane, podczas kursu, kompetencje wykorzystasz podczas obowiązkowych praktyk studenckich, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe, które z pewnością wykorzystasz w swojej przyszłej pracy

 

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent tego prestiżowego kierunku studiów będziesz miał wszechstronną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego, nadzorowania stabilnej sytuacji państwa oraz różnych strategi zarządzania. Po ukończeniu nauki z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w organach administracji rządowej. Ponadto, idealnie sprawdzisz się jako pracownik jednostek wojskowych czy służb mundurowych, w tym Policji, Straży Granicznej, Straży Celnej czy Żandarmerii Wojskowej. Równie ciekawą opcją może okazać się związanie swojej przyszłości z organami ścigania lub instytucjami badawczymi, zajmującymi się badaniem kwestii związanych z bezpieczeństwem narodowym. Znajomość języka obcego oraz sytuacji międzynarodowej sprawi, że be problemu znajdziesz zatrudnienie także poza granicami kraju. Dodatkowo, po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych i zdobywać dalsze wykształcenie kierunkowe.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku zarządzanie bezpieczeństwem narodowym i audyt, powinieneś zdać maturę z języka polskiego, języka obcego nowożytnego, WOS-u, geografii, historii lub matematyki.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM I AUDYT

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie bezpieczeństwem narodowym i audyt

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM I AUDYT:

   • znajomość różnych strategi zarządzania
   • znajomość czterech najważniejszych aspektów bezpieczeństwa państwowego
   • wiedza z zakresu podstaw marketingu
   • umiejętności praktyczne
   • wiedza na temat wojska
   • umiejętność zarządzania kryzysowego
   • umiejętność przeciwdziałania zagrożeniom zewnętrznym i wewnętrznym

   Czas trwania studiów na kierunku zarządzanie bezpieczeństwem narodowym i audyt na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM I AUDYT:

   • administracja rządowa
   • organy ścigania ( CBA, Policja, ABW)
   • Straż Graniczna
   • Straż Celna
   • jednostki wojskowe
   • administracja samorządowa
   • Centra Zarządzania Kryzysowego
   • organizacje związane z bezpieczeństwem narodowym
   • żandarmeria wojskowa

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM I AUDYT

   Komentarze (0)