Praca Starszy Specjalista ds. Rozliczania Czasu Pracy Warszawa, mazowieckie

POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT profil

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Działamy na rynku od 1929 r. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów prawie 9 milionów pasażerów. Latamy do ponad 100 miejsc na świecie, dziennie wykonując średnio 350 rejsów.

Firma: POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT | Starszy Specjalista ds. Rozliczania Czasu Pracy

Miejsce: Warszawa, mazowieckie

Nr ref. DHP/10/19

Opis stanowiska

  • Prowadzenie całości zagadnień związanych z ewidencją czasu pracy pracowników administracyjnych świadczących pracę w podstawowym, równoważnym i zadaniowym systemie czasu pracy (ok. 800 pracowników);
  • Bieżące monitorowanie danych w systemie, dotyczących czasu pracy oraz jego rozliczanie;
  • Wprowadzanie urlopów i innych nieobecności do systemu kadrowo – płacowego,
  • Rozliczanie godzin nadliczbowych zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy;
  • Wspieranie przygotowania listy płac pod kątem rozliczania czasu pracy;
  • Weryfikacja danych w systemie i archiwizacja dokumentacji;
  • Przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie czasu pracy;
  • Stała praca nad wzrostem wydajności organizacji poprzez proponowanie najbardziej efektywnych, nowoczesnych rozwiązań dotyczących planowania i  rozliczania czasu pracy;
  • Współpraca z menadżerami w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy;
  • Przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych dotyczących czasu pracy;
  • Bieżące monitorowanie i zgłaszanie błędów w zakresie planowania czasu pracy oraz monitorowanie błędów w zakresie jego rozliczania;
  • Bieżące monitorowanie przekroczeń wynikających z przepisów kodeksu pracy i Regulaminu pracy;
  • Lider projektu wprowadzania systemu do elektronicznego rozliczania czasu pracy w organizacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi;
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy;
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy z obszaru regulacji ustawowych dla czasu pracy w różnych systemach;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w zespole i pracy projektowej;
  • Znajomość systemu SAP HR.

Oferujemy

  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży;
  • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Miłą atmosferę pracy.

Komentarze (0)