MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY

MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY

MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W dzisiejszych czasach technologia cyfrowa zdominowała niemal każdy aspekt naszego życia, począwszy od codziennych, zupełnie prozaicznych czynnościach, a skończywszy na sprawach biznesowych. Obecnie, żadna z liczących się na rynku działalności gospodarczych nie może funkcjonować bez sprawnie działającej strony czy sklepu internetowego, co jest dużym ułatwieniem dla klientów oraz doskonałą formą nowoczesnej reklamy.

Jako, że prężny rozwój nowych mediów i implikuje zapotrzebowanie na specjalistów z obszaru znajomości specyfiki internetu i potrafiących odpowiednio zarządzać jego zasobami. Odpowiedzią na tego typu potrzeby i tendencje panujące na współczesnym, zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku pracy są liczne, niezwykle interesujące i perspektywiczne kierunki studiów oscylujące wokół tych zagadnień. Jednym z nich jest anglojęzyczny, management and artificial intelligence in digital society, który oprócz wiedzy kierunkowej umożliwia jednoczesne rozwijania zdolności językowych. Jeżeli więc interesują Cię nowoczesne technologie i chciałbyś związać z nimi swoją przyszłość zawodową, to te studia będą dla Ciebie idealnym wyborem!

 

Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku management and artificial intelligence in digital society?

Jako student tego prestiżowego i zarazem niezwykle interesującego kierunku, będziesz miał szansę zdobyć wszechstronną wiedzę z zakresu wielu różnorodnych dziedzin powiązanych z nowoczesnymi technologiami informatycznymi i zarządzaniem. W ofercie studiów przewidziano rozwijające wykłady i warsztaty praktyczne, dzięki którym zyskasz cenne kompetencje i kwalifikacje zawodowe, które niewątpliwie zaprocentują podczas twojej przyszłej kariery.

W trakcie kursu, nauczysz się zarządzać biznesem oraz konkretnymi projektami, a także zaznajomisz się z zasadami nowoczesnego marketingu. Ponadto, dowiesz się więcej o różnych językach programowania i zastosujesz je w praktyce. Jako że studia w całości prowadzone są po angielsku, będziesz miał okazję rozwinąć swoje kompetencje językowe i tym samym zwiększyć swoje perspektywy zawodowe.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Po zakończeniu tych niezwykle perspektywicznych i zarazem interesujących studiów będziesz miał wszechstronne wykształcenie oraz gruntowną wiedzę z obszaru nauk ścisłych i nowych technologii. Uzyskane kompetencje i umiejętności praktyczne umożliwią Ci zdobycie przyszłościowej i ciekawej pracy w swoim zawodzie. Jako absolwent możesz podjąć zatrudnienie w branży IT, na stanowisku programisty czy project managera.

Ponadto, idealnie odnajdziesz się we wszelkich zawodach menadżerskich i kierowniczych w różnorodnych firmach, korporacjach i instytucjach. Równie ciekawą opcją może być praca w firmach usługowych i produkcyjnych oraz w jednostkach administracji państwowej. Co więcej, znajdziesz zatrudnienie, jako analityk danych lub analityk biznesowy.

Doskonała znajomość języka angielskiego otworzy Ci do międzynarodowej kariery, zarówno w krajowych oddziałach światowych firm i korporacji, jak i poza granicami kraju. Dodatkowo, po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych i tym samym zwiększyć swoje perspektywy zawodowe.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

W procesie rekrutacji na tego typu kierunki najczęściej brane pod uwagę są wyniki egzaminów maturalnych z takich przedmiotów jak: język polski, język obcy nowożytny, matematyka, chemia, fizyka, geografia lub informatyka.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

UCZELNIE, GDZIE MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY JAKO SPECJALNOŚĆ / ŚCIEŻKA KSZTAŁCENIA

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
  Województwo
  SORTOWANIE:

  Nic nie znaleziono

  Zobacz inne kierunki Informatyczne

  Typ studiów
  Województwo
  SORTOWANIE:

  WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY:

  • umiejętności biznesowe
  • wiedzę z zakresu nowych technologii
  • wiedza informatyczna
  • wiedza matematyczna
  • umiejętność programowania
  • znajomość różnych języków programowania
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość specjalistycznej terminologii branżowej
  • umiejętność analizy Big Data
  • znajomość podstaw marketingu
  • wiedza z zakresu zarządzania

  JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY:

  • programista
  • analityk danych
  • project manager
  • branża IT
  • firmy usługowe
  • firmy i korporacje międzynarodowe
  • jednostki administracji rządowej
  • stanowiska kierownicze i menadżerskie

  MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MANAGEMENT AND ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY

  Komentarze (0)