PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

Dodaj do ulubionych

PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0 studia-kierunek studiów

 

Dla kogo ten kierunek

Prawo to niezwykle wymagający i złożony kierunek studiów skierowany do ludzi ambitnych i chcących zdobyć wszechstronne wykształcenie, które umożliwi im zyskanie atrakcyjnej i rozwijającej pracy zawodowej. Jednak, w dzisiejszych czasach, sama wiedza prawnicza często jest niewystarczająca, a dodatkowe umiejętności są dużym atutem na pełnym konkurencji, współczesnym rynku pracy. Jako odpowiedź na tego typu potrzeby, powstały innowacyjne i interdyscyplinarne studia prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 skierowane do wszystkich osób o szerokich zainteresowaniach, którzy chcą rozwijać się na kilku polach jednocześnie oraz zyskać gruntowną wiedzę z obszaru rożnych dyscyplin naukowych.

 

Czego nauczysz się na kierunku prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 ?

Jako student tego niezwykle prestiżowego i innowacyjnego kierunku studiów będziesz miał możliwość uczestniczenia w wielu interesujących i rozwijających zajęciach, dzięki którym ugruntujesz i rozwiniesz swoją wiedzę teoretyczną oraz zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne. Podczas studiów zaznajomisz się zarówno z naukami prawniczymi, jak i tymi z zakresu finansów i rachunkowości. Dowiesz się więcej na temat prawa cywilnego, konstytucyjnego, finansowego oraz prawa pracy.

Ponadto, skupisz się na rozwijaniu swoich zdolności z obszaru podstaw zarządzania i prowadzenia polityki finansowej oraz opieki prawnej różnorodnych przedsiębiorstw. Uzyskaną wiedzę będziesz mógł wykorzystać podczas obowiązkowych praktyk studenckich, dzięki którym zyskasz cenne doświadczenie i kwalifikacje, które umożliwią Ci zdobyć atrakcyjną i perspektywiczną pracę. W programie studiów przewidziano także lektorat z wybranego przez siebie języka obcego oraz liczne zajęcia fakultatywne, dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać cenne umiejętności praktyczne. Ponadto, w trakcie kursu będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, idealnie dopasowanej do twoich planów zawodowych i potrzeb. Zadecydujesz pomiędzy mediacjami i arbitrażem a prawem w zarządzaniu.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent kierunku prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 zdobędziesz gruntowną wiedzę z zakresu nauk prawniczych, biznesowych i finansowych. Uzyskane umiejętności i wszechstronne wykształcenie zawodowe sprawi, że znajdziesz atrakcyjną i interesującą pracę. Po ukończeniu kursu, znajdziesz zatrudnienie w działach prawnych i finansowych, zarówno małych firm, jak i dużych korporacji.

Ponadto, idealnie odnajdziesz się na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych, na których będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę z zakresu zarządzania. Doskonała znajomość języka obcego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w oddziałach światowych firm i korporacji, jak i poza granicami naszego kraju. Co więcej, po zakończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych i zyskać nowe perspektywy zawodowe.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego innowacyjnego i niezwykle interesującego kierunku musisz zdać maturę z języka polskiego, języka obcego nowożytnego, historii, WOS-u, geografii, informatyki lub matematyki

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0 - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i tryb studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku prawo w biznesie - studia dofinansowane z efs 2.0

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0:

   • wiedza z zakresu finansów publicznych
   • znajomość prawa konstytucyjnego
   • znajomość prawa karnego i cywilnego
   • znajomość prawa pracy
   • znajomość języka obcego
   • znajomość specjalistycznej terminologii prawniczej
   • znajomość najnowszych programów informatycznych
   • umiejętność prowadzenia biznesu
   • wiedza z zakresu rachunkowości

   Jak wyglądają studia na kierunku prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Kierunek prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 można realizować tylko w trybie niestacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się w wybrane weekendy semestru, dzięki czemu będziesz mógł połączyć naukę z innymi, codziennymi aktywnościami.

   Program kształcenia na powyższych studiach będzie oscylował wokół nauk prawnych.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Jako student kierunku prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 będziesz miał dostęp do szerokiej bazy zajęć i wykładów akademickich tematycznie powiązanych z naukami administracyjnymi, prawnymi, społecznymi oraz biznesowymi. W planie znajdą się między innymi następujące przedmioty:

   • Finanse przedsiębiorstw
   • Finanse publiczne
   • Ekonomia
   • Język polski branżowy
   • Podstawy komunikacji społecznej

    

   3. Nabywane umiejętności

   Osoby, które aplikują na powyższe studia, oprócz wiedzy teoretycznej, rozwiną także cenne umiejętności praktyczne. W ramach licznych warsztatów będziesz miał okazję poznać wybrane regulacje prawne i nauczyć się ich zastosowania w praktyce. Ponadto rozwiniesz kompetencje z zakresu zarządzania i finansów oraz dowiesz się, w jaki sposób prowadzić własną działalność gospodarczą. Studenci poznają także specjalistyczną terminologię branżową, a także nauczą się wybranego języka obcego, tym samym zwiększając swoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia pierwszego stopnia na kierunku prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 będą trwały trzy lata, czyli sześć semestrów. Po tym czasie uzyskasz tytuł licencjata.

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0:

   • stanowiska kierownicze i menadżerskie
   • działy finansowe
   • działy prawne
   • międzynarodowe firmy i korporacje
   • własna działalność gospodarcza

   Zobacz inne kierunki Prawnicze i administracja

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

   Komentarze (0)