PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0 studia-kierunek studiów

 

Dla kogo ten kierunek

Prawo to niezwykle wymagający i złożony kierunek studiów skierowany do ludzi ambitnych i chcących zdobyć wszechstronne wykształcenie, które umożliwi im zyskanie atrakcyjnej i rozwijającej pracy zawodowej. Jednak, w dzisiejszych czasach, sama wiedza prawnicza często jest niewystarczająca, a dodatkowe umiejętności są dużym atutem na pełnym konkurencji, współczesnym rynku pracy. Jako odpowiedź na tego typu potrzeby, powstały innowacyjne i interdyscyplinarne studia prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 skierowane do wszystkich osób o szerokich zainteresowaniach, którzy chcą rozwijać się na kilku polach jednocześnie oraz zyskać gruntowną wiedzę z obszaru rożnych dyscyplin naukowych.

 

Czego nauczysz się na kierunku prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 ?

Jako student tego niezwykle prestiżowego i innowacyjnego kierunku studiów będziesz miał możliwość uczestniczenia w wielu interesujących i rozwijających zajęciach, dzięki którym ugruntujesz i rozwiniesz swoją wiedzę teoretyczną oraz zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne. Podczas studiów zaznajomisz się zarówno z naukami prawniczymi, jak i tymi z zakresu finansów i rachunkowości. Dowiesz się więcej na temat prawa cywilnego, konstytucyjnego, finansowego oraz prawa pracy.

Ponadto, skupisz się na rozwijaniu swoich zdolności z obszaru podstaw zarządzania i prowadzenia polityki finansowej oraz opieki prawnej różnorodnych przedsiębiorstw. Uzyskaną wiedzę będziesz mógł wykorzystać podczas obowiązkowych praktyk studenckich, dzięki którym zyskasz cenne doświadczenie i kwalifikacje, które umożliwią Ci zdobyć atrakcyjną i perspektywiczną pracę. W programie studiów przewidziano także lektorat z wybranego przez siebie języka obcego oraz liczne zajęcia fakultatywne, dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać cenne umiejętności praktyczne. Ponadto, w trakcie kursu będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, idealnie dopasowanej do twoich planów zawodowych i potrzeb. Zadecydujesz pomiędzy mediacjami i arbitrażem a prawem w zarządzaniu.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent kierunku prawo w biznesie – studia dofinansowane z EFS 2.0 zdobędziesz gruntowną wiedzę z zakresu nauk prawniczych, biznesowych i finansowych. Uzyskane umiejętności i wszechstronne wykształcenie zawodowe sprawi, że znajdziesz atrakcyjną i interesującą pracę. Po ukończeniu kursu, znajdziesz zatrudnienie w działach prawnych i finansowych, zarówno małych firm, jak i dużych korporacji.

Ponadto, idealnie odnajdziesz się na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych, na których będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę z zakresu zarządzania. Doskonała znajomość języka obcego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w oddziałach światowych firm i korporacji, jak i poza granicami naszego kraju. Co więcej, po zakończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych i zyskać nowe perspektywy zawodowe.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego innowacyjnego i niezwykle interesującego kierunku musisz zdać maturę z języka polskiego, języka obcego nowożytnego, historii, WOS-u, geografii, informatyki lub matematyki

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Prawnicze i administracja

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0:

    • wiedza z zakresu finansów publicznych
    • znajomość prawa konstytucyjnego
    • znajomość prawa karnego i cywilnego
    • znajomość prawa pracy
    • znajomość języka obcego
    • znajomość specjalistycznej terminologii prawniczej
    • znajomość najnowszych programów informatycznych
    • umiejętność prowadzenia biznesu
    • wiedza z zakresu rachunkowości

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0:

    • stanowiska kierownicze i menadżerskie
    • działy finansowe
    • działy prawne
    • międzynarodowe firmy i korporacje
    • własna działalność gospodarcza

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU PRAWO W BIZNESIE - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS 2.0

    Komentarze (0)