Praca Młodszy Specjalista ds. Organizacji Pracy Warszawa, mazowieckie

POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT profil

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Działamy na rynku od 1929 r. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów prawie 9 milionów pasażerów. Latamy do ponad 100 miejsc na świecie, dziennie wykonując średnio 350 rejsów.

Firma: POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT | Młodszy Specjalista ds. Organizacji Pracy

Miejsce: Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie umów do zatrudnienia i weryfikacja dokumentów
  • Zarządzanie terminowością obsługiwanych dokumentów
  • Prowadzenie i weryfikacja ewidencji czasu pracy
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Wsparcie projektów rekrutacyjnych
  • Wystawienie faktur sprzedażowych
  • Prowadzenie spraw kadrowych
  • Realizowanie zadań administracyjno-biurowych
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość podstaw prawa pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Skrupulatność i sumienność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w najszybciej rozwijającej się linii lotniczej w Europie
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty MultiSport
  • Szerokie możliwości zwiedzania świata dzięki atrakcyjnym zniżkom na bilety lotnicze
  •  Zatrudnienie przez LOT Team na umowę zlecenie

Komentarze (0)