Staże Stażysta ds. Rekrutacji Łódź, łódzkie

Staże Stażysta ds. Rekrutacji Łódź, łódzkie

ABB Sp. z o.o. profil

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) is a pioneering technology leader in electrification products, robotics andmotion, industrial automation and power grids, serving customers in utilities, industry and transport infrastructure globally. Continuing a history of innovation spanning more than 130 years, ABB today is writing the future of industrial digitalization with two clear value propositions: bringing electricity from any power plant to any plug and automating industries from natural resources to finished products. As title partner of Formula E, the fully electric international FIA motorsport class, ABB is pushing the boundaries of e-mobility to contribute to a sustainable future. ABB operates in more than 100 countries with about 135,000 employees. www.abb.com

Firma: ABB Sp. z o.o. | Stażysta ds. Rekrutacji

Miejsce: Łódź, łódzkie

Nr ref. PL74346568_E1

Opis stanowiska

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów do pracy, którzy są ambitni i zorientowani na rozwój. Osoba zatrudniona na stanowisku Stażysty ds. Rekrutacji będzie odpowiedzialna za wsparcie projektów rekrutacyjnych na stanowiska wszystkich szczebli oraz będzie współtworzyć kolejną edycję Programu Praktyk Letnich we wszystkich lokalizacjach ABB Power Grids w Polsce.

Twoje obowiązki:

 • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń.
 • Przeprowadzanie selekcji aplikacji.
 • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych.
 • Administracyjna organizacja procesów rekrutacyjnych.
 • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.
 • Wsparcie w realizacji Programu Praktyk Letnich we wszystkich lokalizacjach ABB Power Grids w Polsce.

 

Wymagania

 • Mile widziani studenci socjologii, psychologii, ZZL (4-5 rok studiów).
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
 • Dyspozycyjność minimum 20 godzin w tygodniu.
 • Zainteresowanie tematyką miękkiego HR.
 • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office.
 • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej.
 • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętności organizacyjne.
 • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
 • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Dołącz do nas i zyskaj:
* Elastyczne godziny pracy.
* Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i udziału w różnych projektach HR.
* Wsparcie merytoryczne Specjalisty.
* Pracę w międzynarodowym środowisku.

Informacje dodatkowe

Wnieś swoje własne poczucie dumy i celu, pomagając nam rozwijać Czwartą Rewolucję Przemysłową – tworząc zrównoważoną przyszłość naszej planety i Twojej kariery. Dołącz do ABB i wykorzystaj siłę naszej zróżnicowanej globalnej sieci, współpracując i ucząc się od naszych światowej klasy zespołów. Przede wszystkim stawiaj sobie wyzwanie każdego dnia. Napiszmy przyszłość razem.

To wyjątkowy moment na dołączenie do ABB Power Grids. ABB i Hitachi podpisały porozumienie o utworzeniu spółki joint venture (JV). Chcemy stać się nowym światowym liderem w sektorze energetyki dzięki wykorzystaniu mocnych stron obu firm. ABB Power Grids i Hitachi to w sumie 230 lat tradycji i doświadczenia na rynku. Razem będziemy w stanie kształtować przyszłość energetyki za pomocą pionierskich technologii i staniemy się preferowanym partnerem w budowaniu mocniejszej, bardziej inteligentnej i ekologicznej sieci energetycznej. Proces tworzenia jednej spółki ma zostać zakończony w pierwszej połowie 2020 roku, po otrzymaniu wymaganych zezwoleń. Przyłącz się do tej pasjonującej podróży.
 

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.

Komentarze (0)