Mój dzień w Franklin Templeton

Mój dzień w Franklin Templeton

Mój dzień w Franklin Templeton

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda dzień pracy w firmie finansowej? Stereotypów na ten temat jest sporo. Postanowiliśmy Ci pokazać jak dzień pracy w globalnej korporacji wygląda naprawdę. Zapraszamy na spotkanie z Martą.

Marta Biesiada — Supervisor globalnego zespołu Derivatives Agreements, zajmuje się koordynowaniem i negocjowaniem umów z Brokerami. W firmie Franklin Templeton pracuje od ośmiu lat. Absolwentka UAM i UEP. W wolnym czasie trenuje do maratonów i wyjeżdża w góry.

 

frankiln templeton investments

 

Każdy dzień pracy zaczynam od filiżanki kawy. Poranne rozmowy przy kawomacie w kuchni to już swego rodzaju rytuał, który pozytywnie nastawia na resztę dnia.

 

fti Poznań

 

Średnio dwie godziny dziennie spędzam na spotkaniach z moimi współpracownikami oraz przełożonymi. Omawiamy postępy w projektach, bieżące problemy, ustalamy cele na kolejne tygodnie. Jesteśmy zespołem globalnym pracującym w trzech różnych lokalizacjach (Poznań, Rancho Cordova, Hyderabad), więc często są to spotkania online.

 

fti praca poznań

 

Starając się nieustannie motywować swój zespół, wymyślam ciekawe wyzwania. Ostatnio przez trzy miesiące graliśmy w „Starcie Negocjatorów”. Każdy z nas zbierał punkty na stworzonej przeze mnie tablicy w motywie fantasy, która zrobiła prawdziwą furorę. Zadanie wprowadziło zdrową rywalizację i sporo śmiechu.

 

fti w poznaniu

 

Lunch zwykle jadam z zespołem. Idziemy do kuchni albo pobliskiego Starego Browaru.

W drugiej części dnia mój grafik jest zwykle bardziej napięty. Wynika to z faktu, że nasi prawnicy, klienci i współpracownicy ze Stanów zaczynają wtedy pracę. Mamy więc raptem parę godzin, by móc się skomunikować.

 

frankin poznań praca

 

Kiedy tylko pozwala mi na to czas, chętnie angażuję się w akcje społeczne organizowane u nas w firmie. Ostatnio we współpracy z naszymi firmowymi wolontariuszami udało mi się przeprowadzić akcję SOS, czyli Send One Suite polegającą na zbiórce odzieży biznesowej dla kobiet. Ubrania trafiły do organizacji, która wspiera kobiety powracające na rynek pracy. Jako firma wspieramy także lokalne inicjatywy, jak chociażby tę organizowaną przez Urząd Miasta Poznania zachęcającą do sprzątania miasta.

 

fti praca poznań

 

Co najmniej raz w tygodniu staram się odwiedzić naszą firmową siłownię. W końcu zdrowie i dobre samopoczucie są najważniejsze!

 

poznań fti praca

 

Lubię spędzać czas z zespołem po pracy. Chodzimy do kina czy na kolację. Chętnie bierzemy też udział w wydarzeniach sportowych jak Poznań Business Run, charytatywny bieg sztafetowy, lokalny bieg niepodległości czy Wings For Run.

 

praktyki i staże fti poznań

 

Jak widzisz, nie samą praca żyje człowiek. Duże firmy dają możliwość nie tylko rozwoju zawodowego, ale również, a może przede wszystkim osobistego.

Jeśli chciesz zobaczyć świat korporacji oczami jednego z naszych stażystów – zapraszamy do lektury artykułu: Globtrotter w korporacji: https://www.otouczelnie.pl/biznes_i_startupy/29/globtrotter-w-korporacji

Wszystkie nasze oferty znajdziesz tutaj: www.franklintempletoncareers.com

 

 

Komentarze (0)