Future Female Leader - Product Supply P&G – siła kobiecego warsztatu

Future Female Leader - Product Supply P&G – siła kobiecego warsztatu

GILLETTE STAŻ

Future Female Leader - Product Supply P&G – siła kobiecego warsztatu

P&G zaprasza studentki Uczelni Technicznych do wzięcia udziału w warsztatach Future Female Leader - Product Supply! Wydarzenie skierowane jest do studentek III, IV i V roku i dotyczy ekologicznych rozwiązań w zakresie projektowania nowoczesnych opakowań maszynek #Gillette #Venus.

 

Co trzeba wiedzieć o tym szczególnym wydarzeniu?

  • warsztat online odbędzie się 22 kwietnia (Międzynarodowy Dzień Ziemi) w godzinach od 9-15;
  • jego uczestniczki otrzymają dostarczone odpowiednio wcześnie fizyczne materiały i produkty #Gillette #Venus, a także lunch!

 

To doskonała okazja, by poznać nowoczesne rozwiązania związane z projektowaniem ekologicznych opakowań, podzielić się swoimi pomysłami, pracować w grupach oraz poznać inne kobiety-liderki, które odnoszą sukces na stanowiskach inżynierskich i menedżerskich. Studentki, które wezmą udział w warsztacie, otrzymają również okazję zdobycia perspektywy pracy Inżyniera Procesu oraz zobaczą z bliska, jakie wyzwania mogą na nie czekać na tym stanowisku.

Aby wziąć udział w warsztacie swoje zgłoszenie wraz z CV trzeba wysłać do 15 kwietnia tego roku. P&G skontaktuje się z wybranymi kandydatkami (które wykazują również bardzo dobrą znajomość języka angielskiego), przesyłając jednocześnie materiały oraz link do spotkania.

Więcej informacji na temat warsztatu: https://www.pgcareers.com/Future-Female-Leader-Product-Supply-Gillette-Plant-2021

 

Komentarze (0)