E-LOGISTYKA

Studia w Bydgoszcz

e-logistyka

 

Odkryj studia e-logistyka w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

E-logistyka studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

E-logistyka to nowoczesna ścieżka kształcenia odpowiadająca między innymi na rozwój nowych technologii oraz zapotrzebowanie wykorzystywania technologii komunikacji zdalnej w zarządzaniu logistycznym.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu budowy oraz wykorzystywania technologii Business Intelligence w logistyce, zasad eksploatacji sprzętu oraz oprogramowania informatycznego w przedsiębiorstwach i wykorzystywania baz danych w logistyce przedsiębiorstw i instytucji. Studenci poznają również narzędzia informatyczne służące zarządzaniu procesami logistycznymi w przedsiębiorstwach, nauczy się projektować oraz oceniać procesy i systemy logistyczne, a także zapozna się z zasadami planowania i realizacji projektów logistycznych.

Absolwenci dzięki zdobytej wiedzy oraz umiejętnościom po zakończeniu studiów mogą rozpocząć pracę w zawodzie na takich stanowiskach jak na przykład analityk procesów logistycznych, menedżer do spraw transportu, menedżer magazynu, hurtowni, łańcucha dostaw, sprzedawca usług logistycznych, kierownik działu logistyki i zakupów czy specjalista do spraw raportowania i analiz w logistyce.

 

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia E-LOGISTYKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)