Administrator baz danych

Administrator baz danych

Administrator baz danych

Studia w Bydgoszczy

administrator baz danych

 

Odkryj studia administrator baz danych w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Administrator baz danych studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Administrator baz danych jest to ścieżka kształcenia dostarczająca wiedzy między innymi z obszarów informatyki ogólnej, programowania, budowy komputera, sztucznej inteligencji oraz baz danych. Studia te są propozycją dla osób chcących połączyć swoją pasję do szeroko rozumianej informatyki i programowania z rozwojem osobistym i karierą w jednej z najbardziej perspektywicznych branż.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu informatyki, programowania, metod projektowania i administrowania systemów informatycznych, a także rozwiązywania problemów informatycznych. Student nauczy się również jak projektować bazy danych, jak tworzyć nowoczesne aplikacje bazodanowe, jak i dowie się o technologiach informatycznych, zapozna z bazami danymi w systemach informatycznych i opanuje strukturalny język zapytań SQL.

Specjaliści z zakresu administrowania baz danych po zakończeniu studiów gotowi są do rozpoczęcia pracy między innymi na takich stanowiskach jak administrator baz danych, pracownik w firmach zajmujących się zarówno produkcją, jak i wdrażaniem oprogramowań dla przedsiębiorstw, specjalista w zakresie administrowania systemami informatycznymi czy projektant systemów bazodanowych.


 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Administrator baz danych

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Jednostka prowadząca

Informatyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: niestacjonarne

Komentarze (0)