Bankowość i instytucje finansowe

Bankowość i instytucje finansowe

Bankowość i instytucje finansowe

Studia w Bydgoszczy

bankowość i instytucje finansowe

 

Odkryj studia bankowość i instytucje finansowe w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Bankowość i instytucje finansowe studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Bankowość i instytucje finansowe to propozycja kształcenia dla osób chcących między innymi poszerzyć wiedzę z zakresu funkcjonowania instytucji finansowych, w tym banków, towarzystw ubezpieczeniowych, funduszy inwestycyjnych, domów maklerskich, firm pożyczkowych, a także firm leasingowych czy windykacyjnych. Studia te dostarczają wiedzy zarówno z szeroko rozumianego obszaru rachunkowości i finansów, a także wiedzy specjalistycznej dotyczącej bankowości i innych instytucji finansowych.

Studenci w drodze kształcenia poznają między innymi zasady panujące na rynku dystrybucji i obsługi po sprzedażowej instrumentów finansowych, nauczą się technik sprzedaży i doradztwa finansowego. Program studiów dostarcza również wiedzy z zakresu aktualnych warunków panujących w kraju i nie tylko dotyczących działalności instytucji finansowych i zapozna z trendami funkcjonującymi na rynku oraz perspektywami rozwoju firm.

Absolwenci zdobędą wiedzę oraz umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery zawodowej, po studiach mogą zacząć pracę między innymi w bankach, innych instytucjach finansowych, firmach zajmujących się doradztwem finansowym, instytucjach administracji państwowej, instytucjach samorządu terytorialnego i zawodowego zajmujących się działalnością bankowości i finansów, a także w działach finansowych przedsiębiorstw niefinansowych.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Bankowość i instytucje finansowe

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)