Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Studia w Bydgoszczy

bezpieczeństwo systemów informatycznych 

 

Odkryj studia bezpieczeństwo systemów informatycznych w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Bezpieczeństwo systemów informatycznych studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Bezpieczeństwo systemów informatycznych to ścieżka kształcenia dzięki, której studenci między innymi mogą zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa sieci komputerowych. Studia te są propozycją dla osób wiążących swoją karierę zawodową z szeroko rozumianą informatyką oraz tych, chcących poszerzyć wiedzę na przykład z obszaru cyberprzestępczości czy chronienia danych osobowych.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu zasad zarządzania dostępnością, ochrony zarówno danych osobowych, jak i informacji niejawnych czy sposobów służących ochronie tożsamości cyfrowej. Student zapozna się również z audytem bezpieczeństwa systemów informatycznych, implementacją i wdrażaniem systemów informatycznych, a także dowie się o zagrożeniach wiążących się z coraz częściej występującą w dzisiejszych czasach cyberprzestępczością.

Absolwenci tej propozycji kształcenia znajdą zatrudnienie na tych stanowiskach jak na przykład audytor systemów informatycznych, projektant bezpiecznych systemów informatycznych, tester oprogramowań, administrator systemów informatycznych lub jako specjalista z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Jednostka prowadząca

Informatyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: niestacjonarne

Komentarze (0)