Zarządzanie projektem - Project Junior Manager

Zarządzanie projektem - Project Junior Manager

Zarządzanie projektem - Project Junior Manager

Studia w Bydgoszcz

zarządzanie projektem - Project Junior Manager

 

Odkryj studia zarządzanie projektem - Project Junior Manager w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie projektem - project junior manager studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarządzanie projektem-Project Junior Manager to ścieżka kształcenia prowadzona w trybie online, są to studia powstałe w odpowiedzi na zapotrzebowanie dzisiejszych czasów, dzięki którym studenci mogą zdobywać wiedzę i rozwijać się bez wychodzenia z domu. Zarządzanie projektem to propozycja kształcenia dostarczająca elementarnej wiedzy z zakresu zarządzania oraz praktycznych umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z obszaru wykorzystywania podstawowych dokumentów oraz narzędzi, które są niezbędne do zarządzania projektem, studenci poznają także najskuteczniejsze metody wykorzystywane w zarządzaniu projektem oraz portfelem projektów, które pozwalają na realizowanie większej ilości projektów w znacznie krótszym czasie. Studenci dowiedzą się również jak rozpoznawać konflikty w organizacjach czy projektach oraz z jakich metod korzystać, aby takim konfliktom zapobiegać, poznają wszystkie składowego raportów końcowych projektów oraz zrozumieją mechanizmy kontrolowania, oraz monitorowania projektów.

Eksperci z zakresu zarządzania projektem – Project Junior Manager po ukończeniu studiów mogą rozpocząć pracę na takich stanowiskach jak na przykład menedżer projektu, specjalista realizujący projekty restrukturyzacyjne, badawczo-rozwojowe, inwestycyjne oraz marketingowe czy szkoleniowe.

 

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Zarządzanie projektem - Project Junior Manager

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)