Programowanie systemów inteligentnych

Programowanie systemów inteligentnych

Programowanie systemów inteligentnych

Studia w Katowicach i woj. śląskim

programowanie systemów inteligentnych

Odkryj studia programowanie systemów inteligentnych w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Programowanie systemów inteligentnych studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Programowanie systemów inteligentnych to nowoczesna propozycja kształcenia, która odpowiada na oczekiwania współczesnego rynku pracy. Studenci mają okazję poznać zagadnienia odnoszące się do sztucznej inteligencji i jakości wytwarzanego oprogramowania.

Dla Ciebie to szansa, by zdobyć wszechstronną wiedzę w zakresie systemów inteligentnych. W trakcie realizowanych zajęć poznasz zagadnienia budowy metod sztucznej inteligencji oraz zastosowania gotowych rozwiązań, zwłaszcza w odniesieniu do uczenia maszynowego. Nauczysz się posługiwać specjalistycznym oprogramowaniem oraz programować.

Absolwenci mogą pracować między innymi w dowolnej firmie wytwarzającej z tzw. Data Science oraz w przedsiębiorstwie każdego typu na stanowiskach, które są powiązane ze sztuczną inteligencją i wytwarzaniem oprogramowania. Zatrudniani są także w małych i średnich firmach, świadczących usługi odnoszące się do projektowania, serwisu, eksploatacji i wdrożeń systemów automatyki i robotyki.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia Programowanie systemów inteligentnych

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)