APLIKACJE WEBOWE I MOBILNE

APLIKACJE WEBOWE I MOBILNE

APLIKACJE WEBOWE I MOBILNE

Studia w Katowicach i woj. śląskim

aplikacje webowe i mobilne

Odkryj studia aplikacje webowe i mobilne w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Aplikacje webowe i mobilne studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Aplikacje webowe i mobilne to propozycja kształcenia, która umożliwi Ci nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu zagadnień informatycznych, a także związanych z nimi kompetencjami inżynierskimi.

W trakcie nabywanego kształcenia studenci mają okazję poznać stosowane w zakresie analizy i przetwarzania obrazów metody i techniki oraz metody i techniki implementacji aplikacji internetowych. Nabywają praktyczne umiejętności w zakresie projektowania i implementacji aplikacji internetowych. Uczą się posługiwać się zintegrowanym środowiskiem programistycznym i wykonać w nim oprogramowanie.

Możesz pracować między innymi jako samodzielny informatyk/konsultant z zakresu IT w małych i średnich organizacjach, które zajmują się utrzymaniem w ruchu systemów informatycznych i wspomagających ich użytkowników, programista aplikacji WEB w komórkach organizacyjnych i firmach wytwarzających i wykorzystujących aplikacje WEB, programista aplikacji dla urządzeń mobilnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia APLIKACJE WEBOWE I MOBILNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)