BEZPIECZEŃSTWO TELEINFORMATYCZNE

BEZPIECZEŃSTWO TELEINFORMATYCZNE

BEZPIECZEŃSTWO TELEINFORMATYCZNE

Studia w Katowicach i woj. śląskim

bezpieczeństwo teleinformatyczne

Odkryj studia bezpieczeństwo teleinformatyczne w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Bezpieczeństwo teleinformatyczne studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Bezpieczeństwo teleinformatyczne to nowoczesne studia, które umożliwią Ci nabycie kompleksowego wykształcenia związanego z systemami operacyjnymi i ich bezpieczeństwem.

Studenci uczą się projektować i podejmować właściwe działania w celu zabezpieczenia infrastruktury ICT, poznają techniki inżynierii społecznej, przeprowadzania rozpoznania i analizy śladów w cyberprzestrzeni, a także zgłębiają zagadnienia związane z polityką bezpieczeństwa. Dowiesz się, jakie są zadania zespołu ds. bezpieczeństwa oraz jak wyglądają i jak się tworzy procedury polityki bezpieczeństwa.

Możesz pracować między innymi jako specjalista ds. bezpieczeństwa IT, konsultant ds. bezpieczeństwa IT, tester zabezpieczeń IT (Penetration Tester), manager ds. cyberbezpieczeństwa, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa. Absolwenci zajmują się rozpoznawaniem zagrożeń związanych z atakami na infrastrukturę IT, a także starają się im zapobiec i rozwiązań pojawiające się w ich wyniku problemy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia BEZPIECZEŃSTWO TELEINFORMATYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)