SIECI KOMPUTEROWE I BAZY DANYCH

SIECI KOMPUTEROWE I BAZY DANYCH

SIECI KOMPUTEROWE I BAZY DANYCH

Studia w Katowicach i woj. śląskim

sieci komputerowe i bazy danych

Odkryj studia sieci komputerowe i bazy danych w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Sieci komputerowe i bazy danych studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Sieci komputerowe i bazy danych to studia, które umożliwią Ci poznanie sposobów działania sieci lokalnych oraz usługowo zorientowanych systemów sieciowych. Dowiesz się, jak działają sieci komputerowe oraz jakie są możliwości ich zastosowań.

W siatce zajęć znajdują się takie przedmioty jak na przykład: sieciowe systemy operacyjne, routing i przełączanie w sieciach komputerowych, technologie sieci rozległych, projektowanie i analiza sieci. Studenci nabywają umiejętności z zakresu projektowania i konfiguracji systemów komputerowych. Zgłębiają zasady i techniki utrzymywania bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych.

Zawodowo absolwenci mogą zajmować się administrowaniem i konfiguracją sieci komputerowych i sieciowych systemów operacyjnych. Mogą poszczycić się znajomością technik stosowanych w sieciach przełączanych oraz rozległych, znają także problemy bezpieczeństwa systemów rozproszonych. Możesz być zatrudniony/a jako pracownik firmy i instytucji wykorzystującej infrastrukturę sieciową IT, inżynier sieci, inżynier systemu, administrator sieci, administrator systemów, specjalista ds. sieci IT, specjalista ds. teleinformatyki, specjalista ds. zarządzania projektami w obszarze sieci IT.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia SIECI KOMPUTEROWE I BAZY DANYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)