Administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania

Administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania

Administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania

Studia w Bydgoszczy

administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania

 

Odkryj studia administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania jest ścieżką kształcenia stworzoną dla osób chcących rozpocząć pracę administracyjną w szeroko rozumianym wymiarze sprawiedliwości i organów ścigania, takich jak na przykład administracje kancelarii prawniczych, w strukturach organizacyjnych prokuratury czy w sądach powszechnych i administracyjnych.

Program studiów realizowany jest przy pomocy doświadczonej kadry prowadzących, w tym przedstawicieli sądownictwa, administracji oraz biznesu, dostarczają oni studentom wiedzy między innymi z zakresu prawidłowej wykładni przepisów prawa, a także uczą jak właściwe stosować je w działaniach związanych z administracją identyfikacji przestępstw urzędniczych. Student dowie się również, jak zorganizowane są na przykład sądy, Trybunały, kancelarie prawnicze czy prokuratura i jak one funkcjonują oraz poszerzy wiedzę z zakresu paw człowieka w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Absolwenci, posiadając wiedzę teoretyczną, praktyczne umiejętności i odpowiednie kompetencje gotowi są do tego, aby zacząć pracę na przykład w strukturach administracyjnych kancelarii prawniczych, sądów administracyjnych, powszechnych oraz sądów i trybunałów, a także w Policjii, urzędach celnych, skarbowych czy służbie więziennej.


 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Jednostka prowadząca

Administracja stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)