Bezpieczeństwo lokalne i zarządzanie kryzysowe

Bezpieczeństwo lokalne i zarządzanie kryzysowe

Bezpieczeństwo lokalne i zarządzanie kryzysowe

Studia w Bydgoszczy

bezpieczeństwo lokalne i zarządzanie kryzysowe

 

Odkryj studia bezpieczeństwo lokalne i zarządzanie kryzysowe w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Bezpieczeństwo lokalne i zarządzanie kryzysowe studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Bezpieczeństwo lokalne i zarządzanie kryzysowe to ścieżka kształcenia skierowana do osób chcących na przykład zrozumieć istotę występujących współcześnie konfliktów społecznych oraz politycznych jako zagrożeń porządku międzynarodowego. Studia te dostarczają wiedzy między innymi z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zarządzania, a także metod radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi na temat zagrożeń bezpieczeństwa wewnętrznego i metod oceny ryzyka w sytuacjach nadzwyczajnych, a także zasad funkcjonujących podczas planowania w zarządzaniu kryzysowym. Student zdobędzie również umiejętności wykorzystywane w celu zapobiegania i przeciwdziałania zjawiskom terrorystycznym oraz te, dotyczące podstawowych zasad zachowania w sytuacjach kryzysowych.

Student dzięki prowadzonym przez wykładowców-praktyków zajęciom jest doskonale przygotowany do tego, aby rozpocząć pracę na przykład jako specjalista do spraw planowania cywilnego, analityk w instytucjach publicznych, specjalista w instytucjach i organizacjach zajmujących się dbaniem o bezpieczeństwo wewnętrzne, w wydziale ochrony ludności i zarządzania w sytuacjach kryzysowych na szczeblu gminy, powiatu i województwa czy w służbach specjalnych i policji.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Bezpieczeństwo lokalne i zarządzanie kryzysowe

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)