Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w żłobku i przedszkolu

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w żłobku i przedszkolu

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w żłobku i przedszkolu

Studia w Bydgoszczy

pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w żłobku i przedszkolu

 

Odkryj studia pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w żłobku i przedszkolu w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w żłobku i przedszkolu studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w żłobku i przedszkolu to ścieżka kształcenia, która dostarcza wiedzy z zakresu pedagogiki ogólnej oraz wiedzy specjalistycznej, która odnosi się do sprawowania opieki oraz wychowywania dzieci. Studia te są idealną opcją dla osób wiążących swoją karierę zawodową z opieką nad dziećmi.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu działalności żłobków, przedszkoli, studenci dowiedzą się na czym polega praca w takich placówkach oraz zdobędą umiejętności wychowawcze, diagnostyczne, jak i częściowo terapeutyczne.

Eksperci w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej w żłobku i przedszkolu po zakończeniu studiów gotowi są do podjęcia pracy na przykład w placówkach oraz instytucja systemu oświaty będąc pomoc nauczyciela, w centrach pomocy rodzinie, domach pomocy społecznej, placówkach poradnictwa specjalistycznego, ośrodkach wsparcia i interwencji kryzysowej czy instytucjach i placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w żłobku i przedszkolu

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)