GRAFIKA KOMPUTEROWA I TECHNOLOGIE MULTIMEDIALNE

GRAFIKA KOMPUTEROWA I TECHNOLOGIE MULTIMEDIALNE

GRAFIKA KOMPUTEROWA I TECHNOLOGIE MULTIMEDIALNE

Studia we Wrocławiu

grafika komputerowa i technologie multimedialne

Odkryj studia grafika komputerowa i technologie multimedialne we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Grafika komputerowa i technologie multimedialne studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Grafika komputerowa i technologie multimedialne to interdyscyplinarna propozycja kształcenia stworzona przez wrocławskie ośrodki akademickie. Jest ona zadedykowana przede wszystkich dla tych studentów, którzy chcieliby znacząco wyspecjalizować swoją wiedzę. Pamiętaj, że jeśli wybierasz tego typu oferty, musi towarzyszyć ci również zapał twórczy!

W siatce programowej odnajdziesz bowiem między innymi przedmioty takie jak: tworzenie stron internetowych, czy projektowanie grafiki w środowisku Unity na potrzeby gier komputerowych. To między innymi dzięki nim będziesz mógł samodzielnie zajmować się obróbką i montażem pików multimedialnych lub tworzyć algorytmy kompresji obrazu i dźwięku w systemach webowych.

Warto podkreślić, że graficy komputerowi, którzy od podszewki znają technologie multimedialne, nie powinni obawiać się o swoje zatrudnienie. Czeka na nich praca nie tylko w sektorze informatycznym, lecz wszędzie tam, gdzie potrzebni są informatycy w wyczuciem estetycznym. Mogą to być przykładowo agencje reklamowe i marketingowe.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia GRAFIKA KOMPUTEROWA I TECHNOLOGIE MULTIMEDIALNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)