INTERNATIONAL LOGISTICS MANAGEMENT – STUDIA ANGL.

INTERNATIONAL LOGISTICS MANAGEMENT – STUDIA ANGL.

INTERNATIONAL LOGISTICS MANAGEMENT – STUDIA ANGL.

Studia w Bydgoszcz

International Logistics Management - studia angl.

 

Odkryj studia International Logistics Management - studia angl. w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

International logistics management – studia angl. studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

International Logistics Management – studia angl. pozwolą Ci racjonalizować i optymalizować procesy obsługi logistycznej oraz obsługi transportowej przedsiębiorstw międzynarodowych. Nauczysz się rozwiązywać problemy, które wiążą się z logistyką w koncernach międzynarodowych, a także wykształcisz kompetencje kierownicze.

W siatce zajęć znajdziesz takie przedmioty jak: Information Systems in Logistics Management, International Marketing, Designing and Managing the Supply Chain, International Forwarding, Public Relations. Wszystkie przedmioty realizowane są w języku angielskim, który wzbogaca sylwetkę absolwentów i wzbudza zainteresowanie pracodawców.

Po ukończeniu kształcenia masz szansę pracować w międzynarodowych przedsiębiorstwach, które świadczą usługi logistyczne. Absolwenci zatrudniani są w charakterze specjalistów w zakresie zarządzania logistycznego w obrocie międzynarodowym, międzynarodowych konsultantów ds. procesów logistycznych, pracowników organizacji o zasięgu międzynarodowym bądź agencji i urzędów publicznych.

Komentarze (0)