MENEDŻER DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH Z ARTETERAPIĄ

MENEDŻER DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH Z ARTETERAPIĄ

MENEDŻER DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH Z ARTETERAPIĄ

Studia w Bydgoszcz

menedżer działań artystycznych z arteterapią

 

Odkryj studia menedżer działań artystycznych z arteterapią w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Menedżer działań artystycznych z arteterapią studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Menedżer działań artystycznych z arteterapią to nowoczesna propozycja kształcenia, która pozwoli Ci planować i realizować działania w zakresie szeroko rozumianej kultury. Studenci uczą się zarządzać instytucjami kulturalnymi oraz pozyskiwać środki finansowe na wydarzenia kulturalne.

W siatce zajęć znajdziesz takie przedmioty jak: zasady finansowania i pozyskiwania środków dla instytucji kultury, projektowanie i organizowanie imprez, zarządzanie instytucją kulturalną, psychologia pracy zespołowej, negocjacji i wywierania wpływu, design thinking. Realizowane zajęcia pokażą Ci jak wykorzystać sztukę w celach terapeutycznych poprzez arteterapię, muzykoterapię, choreoterapię czy teatroterapię.

Studenci pracują z dziećmi i dorosłymi w zakresie działań artystycznych i arteterapeutycznych. Zatrudniani są w charakterze menedżerów, koordynatorów działań artystycznych w instytucjach kultury i sztuki oraz edukacyjnych, animatorów działań artystycznych, organizatorów imprez, na skalę masową i imprez kameralnych, a także pracowników centrów kultury oraz instytucji edukacyjnych.

Komentarze (0)