Menedżer inżynierii procesów logistycznych

Menedżer inżynierii procesów logistycznych

Menedżer inżynierii procesów logistycznych

Studia we Wrocławiu

menedżer inżynierii procesów logistycznych

Odkryj studia menedżer inżynierii procesów logistycznych we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Menedżer inżynierii procesów logistycznych studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś znacząco wyspecjalizować swoją wiedzę z zakresu logistyki i pracować w jednej z najprężniej rozwijających się branż? Jeśli odpowiadasz na to pytanie twierdząco, możesz śmiało wybrać jedną z propozycji, która znalazła się w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich. Jest nią menedżer inżynierii procesów logistycznych.

Koszty procesów logistycznych, metody planowania i sterowania w procesach logistycznych, czy towaroznawstwo i technologie procesów – to tylko przykłady przedmiotów, jakie znalazły się w siatce programowej. Pamiętaj, że twoja wiedza będzie mieć bowiem przede wszystkim wymiar praktyczny. Musisz jednak posiadać pogłębione kompetencje związane z projektowaniem wszelkich procesów logistycznych.

To dzięki umiejętnościom planowania, organizowania i koordynowania działania w łańcuchu logistycznym będziesz mógł liczyć na stabilne zatrudnienie niemal od razu po ukończeniu kształcenia. Czekać na ciebie będą wszelkie przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe, konsultingowe, czy firmy, które zajmują się projektowaniem procesów logistycznych. Możesz również założyć własną działalność gospodarczą.

Komentarze (0)