Prawo turystyczne

Studia w Warszawie

prawo turystyczne

Odkryj studia prawo turystyczne w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Prawo turystyczne studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Odwołana wycieczka, złe warunki sanitarne podczas wyjazdu zorganizowanego, brak zapewnionych atrakcji, bankructwo biura podróżnego – nikt nie chce spotkać się z takimi problemami podczas długo oczekiwanego urlopu. Jeśli jednak natrafiamy na takie przeciwności, dobrze skorzystać wtedy z pomocy specjalistów. Dlatego też dziś prawo turystyczne jest jedną z najpopularniejszych gałęzi prawa.

Studenci podczas wszystkich semestrów kształcenia otrzymają pogłębioną wiedzę teoretyczną z zakresu prawa turystycznego. Pozwoli im ona na aktywne udzielanie pomocy osobom, które znalazły się w trudnych sytuacjach pod względem organizacyjnym. Dlatego też studenci otrzymają przede wszystkim pakiet najważniejszych kompetencji zawodowych.

Po ukończeniu kształcenia czeka na nich przede wszystkim praca w sektorze sądowniczym. Mogą pomyśleć także o założeniu własnej działalności gospodarczej, gdzie zajmować się będą świadczeniem porad i usług prawnych. Absolwenci mogą podejmować także aktywną współpracę z biurami turystycznymi.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Prawo turystyczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)