PSYCHOLOGIA EKONOMICZNA

PSYCHOLOGIA EKONOMICZNA

PSYCHOLOGIA EKONOMICZNA

Studia w Warszawie

psychologia ekonomiczna

Odkryj studia psychologia ekonomiczna w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychologia ekonomiczna studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Od wielu lat studia psychologiczne cieszą się ogromną popularnością. Warto zastanowić się jednak odpowiednio wcześnie, jak sprawić, by posiadana wiedza nabrała unikatowego wymiaru. Gałęzi psychologii, które na to pozwalają, jest bowiem bardzo dużo. Jedną z nich jest także innowacyjna psychologia ekonomiczna, która znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich.

Wybierz ją wtedy, jeśli towarzyszą ci interdyscyplinarne zainteresowania. Z jednej strony – tajniki ludzkiego umysłu, z drugiej – funkcjonowanie chociażby rynku gospodarczego. Psychologia ekonomiczna to bowiem taka gałąź nauk psychologicznych, która zajmuje się badaniem interakcji zachodzących między człowiekiem a systemem ekonomicznym.

Studenci odnajdą w siatce kształcenia wiele interesujących przedmiotów. Można zaliczyć do nich przykładowo: psychologiczną analizę konsumenta, psychologię ekonomiczna, czy etykę i społeczną odpowiedzialność biznesu. Największe znaczenie będą mieć jednak umiejętności przyszłych psychologów. To one sprawią, że szybko znajdą oni pracę w różnorodnych strukturach organizacyjnych przedsiębiorstw.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA EKONOMICZNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Komentarze (0)