SYSTEMY INTERNETOWE WSPOMAGANIA ZARZADZANIA

SYSTEMY INTERNETOWE WSPOMAGANIA ZARZADZANIA

SYSTEMY INTERNETOWE WSPOMAGANIA ZARZADZANIA

Studia w Warszawie

systemy internetowe wspomagania zarządzania

Odkryj studia systemy interentowe wspomagania zarządzania w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Systemy internetowe wspomagania zarzadzania studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Systemy internetowe wspomagania zarządzania to unikalna propozycja kształcenia, która pojawiła się na aktualnym rynku akademickim. Jej nowatorskość polega na nauczaniu metod wspomagania decyzji i projektowania systemów internetowych. Będzie to idealny wybór dla tych studentów, którzy swoją zawodową przyszłość chcieliby związać z sektorem informatycznym. Ich kompetencje będą miały bowiem specjalistyczny wymiar, który szybko zostanie doceniony przez pracodawców.

Studenci otrzymają pakiet rozległych kompetencji zawodowych, do których można przykładowo zaliczyć: planowanie i przeprowadzenie procesu projektowania systemów informatycznych (także tych o charakterze innowacyjnym). Studenci kształtować będą także kompetencje miękkie, które niezbędne są podczas pracy z systemami internetowymi wspomagania zarządzania. Mowa tutaj o umiejętności pracy grupowej oraz kierowaniu małymi zespołami badawczymi.

Każdy kto, ukończy kształcenie, może mieć pewność, że czeka go bardzo szybki rozwój kariery zawodowej. Branża informatyczna wciąż bowiem czeka na doskonale wykształconych specjalistów. Jeśli będziesz jednym z nich, to będziesz pracować chociażby na stanowisku programisty, web developera, administratora itd.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia SYSTEMY INTERNETOWE WSPOMAGANIA ZARZADZANIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Jednostka prowadząca

Informatyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)