ZARZĄDZANIE FIRMĄ

ZARZĄDZANIE FIRMĄ

ZARZĄDZANIE FIRMĄ

Studia w Bydgoszczy

zarządzanie firmą

Odkryj studia zarządzanie firmą w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie firmą studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Jeśli ktoś chciałby prowadzić własną działalność, na dodatek w wymiarze międzynarodowym to powinien zainteresować się Zarządzaniem firmą, czyli propozycją kształcenia, która przygotowuje do realizacji takich planów. Oferuje ona poznanie wielu technik i metod wykorzystywanych w zarządzaniu, a także zaznajomienie się ze wszystkimi elementami prowadzenia firmy, od ekonomii po marketing.

Studenci uczestniczą w zajęciach o różnej tematyce. W programie odnaleźć można między innymi takie przedmioty jak: zarządzanie mikroprzedsiębiorstwem, orientacja marketingowa przedsiębiorstwa, zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie, czy rachunkowość zarządcza w przedsiębiorstwie. Dzięki różnorodności można dowiedzieć się nie tylko jak prowadzić firmę, ale jakie są zasady planowania i organizowania procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie oraz jak podejmować trafne decyzje biznesowe.

Zarządzanie firmą nie jest nastawione tylko na tych studentów, którzy marzą o własnej działalności gospodarczej. Wszechstronne wykształcenie stanowi podstawę do podjęcia pracy w roli menedżera w organizacji, planisty, projektanta systemów zarządzania, czy kierownika projektów.

Komentarze (0)